Love Island 9 dobiegło końca. Powstanie specjalna, jubileuszowa edycja?!

i

Autor: materiały prasowe

Love Island 9

"Love Island" - jedna z par rozstała się tuż po finale. "Zakończyliśmy naszą relację"

2024-04-16 17:52

"Love Island. Wyspa miłości" to najpopularniejszy program randkowy w Polsce. Zaledwie dwa dni temu zakończyła się dziewiąta edycja show Telewizji Polsat, a sieć obiegła zaskakująca informacja. Okazuje się, że jedna z par, która poznała się w programie już zakończyła swoją relację. Domyślacie się o kim mowa?

Randkowe show Telewizji Polsat wzbudza wiele emocji i kontrowersji w zasadzie od momentu emisji pierwszej edycji. Mimo to, od pięciu lat widzowie z napięciem obserwują miłosne perypetie i zwroty akcji, które mają miejsce w luksusowej willi w Hiszpanii. Emocji nie zabrakło również w ostatnie edycji "Love Island. Wyspa miłości", której finał odbył się dokładnie w niedzielę 14 kwietnia. W finale znalazły się trzy pary: Zuza i Jarek, którzy tworzyli parę od samego początku programu, i to właśnie oni według widzów zasłużyli na zwycięstwo. Na drugiej pozycji uplasowała się Patrycja i Robert, a trzecie miejsce należało do Asi i Rafała.

Wszyscy uczestnicy 9. edycji Love Island. Zobacz ich prywatne zdjęcia

Jedna z par "Love Island" rozstała się tuż po finale

Niemalże od pierwszego odcinka ostatniej edycji na wyspie miłości nie brakowało wrażeń i zaskakujących zwrotów akcji. Jeszcze nie opadł kurz po finale dziewiątej odsłonie prowadzonego przez Karolinę Gilon show, a w sieci pojawiły się informacje o zakończeniu relacji jednej z par, co potwierdziła sama islanderka. Okazuje się, że Angelika i Mateusz nie są już razem. Zapałali do siebie uczuciem, po tym, jak dziewczyna dołączyła do wyspowiczów na etapie "Casa Amor". Internauci postanowili zadać jej pytanie odnośnie relacji z Mateuszem. Okazuje się, że ich związek nie przetrwał.

Nasza relacja z Mateuszem została zakończona - odpowiedziała na pytanie jednej z internautek islanderka.

Dodała jednak, że mimo zakończenia związku, pozostają w relacji koleżeńskiej.

Zakończyliśmy już naszą relację, natomiast lubię go jako człowieka i nasza relacja jest typowo koleżeńska - napisała Angelika.

Spodziewaliście się takiego zwrotu akcji? A może liczyliście, że Angelika i Mateusz będą żyć długo i szczęśliwie?