Love Island

Widzowie byli wściekli gdy odpadła z Love Island 9! Teraz zaprzyjaźniła się ze zwyciężczynią poprzedniej edycji

2024-04-17 14:02

Daria Dędek była jedną z Islanderek na "Wyspie miłości" i nieźle na niej namieszała. Widzowie bardzo ją pokochali, szczególnie za jej bezpośredniość, naturalność i szczerość. Nic więc dziwnego, że wielu z nich było oburzonych, kiedy Daria opuszczała "Love Island 9". Okazuje się, że Daria zaprzyjaźniła się ze zwyciężczynią "Love Island 8". Są jak siostry!

Daria Dędek zasmuciła swoich fanów, kiedy musiała opuścić rajską willę. Szybko jednak wróciła do swoich fanów, na Instagramie. Niedawno zamieściła nowy post. Okazało się, że Daria zaprzyjaźniła się z Laurą, zwyciężczynią "Love Island 8". To dwie bratnie dusze!

Laura i Armin z Love Island 8 rozstali się?! Te nagrania wszystko wyjaśniają

Daria z "Love Island 9" to bratnia dusza Laury z 8. edycji show

Daria Dędek porwała za sobą tłumy. Widzowie "Love Island 9" ją uwielbiają, dlatego wielu nie mogło pogodzić się z tym, że Daria opuściła "Wyspę miłości". Daria jest aktywna w social mediach. Jej profil na Instagramie śledzi niemal 75 tysięcy osób. Całkiem niedawno zamieściła nowy post, w którym prawdziwy fani programu mogą dostrzec Laurę. Laura zwyciężyła w 8. edycji "Love Island" wraz z Arminem. Razem z Darią są jak siostry - dwie bratnie dusze. "fall in ... with this scorpio baby" - napisała na Instagramie Daria. W komentarzach aż zawrzało od pozytywnych komentarzy. "Piekne", "Uwielbiam was kobietki", "Przepiękne", "Śliczności", "Dużo lepiej, żeby Laura miała takie koleżanki jak Ty, niż ta cała Karolina", "Ślicznie wyglądacie", "Ooooo" - czytamy w komentarzach. Na Instagramie Laury nie zabrakło wpisu, z przygotowań do spotkania z "wyspiątkami": "GRWM i kilka wspomnieć. Dziękuję za wspólnie spędzony czas, uwielbiam poznawać ludzi i wymieniać się doświadczeniami. To piękne wspólnie się śmiać, żartować i rozumieć siebie nawzajem" - napisała Laura.

Love Island 9. Tak kiedyś wyglądała Daria Dędek. Zobacz jej stare zdjęcia

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?