Reality show

Love Island 8 - odcinek 13. Karolina zburzy spokój i pozostawi niełatwy orzech do zgryzienia

2023-09-18 14:47

Love Island powróciło z 8. edycją. Widzowie z wypiekami na twarzach będą śledzić losy uczestników, którzy na egzotycznej wyspie poszukują miłości. W nadchodzącym odcinku na widzów czeka wiele emocji. Co wydarzy się w willi? Przeczytaj zapowiedź 13. odcinka, który zostanie wyemitowany w poniedziałek 18.09.2023.

Love Island 8 - odcinek 13. Co wydarzy się w poniedziałek 18 września 2023? Islanderzy muszą wytypować: która para nie ma żadnych szans na przetrwanie, a która ma się coraz bardziej ku sobie ? Pojawienie się Karoliny w czasie brunchu wywołało zaskoczenie. Szczególnie po tym, gdy Wyspiątka usłyszały o czym mają zdecydować.  Tym razem Islanderzy będą typować dwie pary, które nie maja szans na dalszy rozwój swojej relacji. Karolina zaczyna wątpić w szczerość Bartka. Arek i Klaudia nie mają żadnych, nawet czysto koleżeńskich spojrzeń ku sobie. Ania przestaje mieć wspólny temat do rozmów z Albertem. Rozmowy par w trakcie brunchu były nasycone dużą dawką szczerości.

"Love Island 8" - uczestnicy. Kim są bohaterowie nowej edycji programu?

Love Island 8 - kiedy i gdzie oglądać?

Śledzić losy uczestników programu można od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę na antenie TV4 o godzinie 21:00.

Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20

Love Island - o programie

Love Island to program typu reality-show. Przez kilka tygodni 5 singli i 5 singielek w wieku od 18 do 35 lat mieszkają w luksusowej willi na egzotycznej wyspie. Nie mają dostępu do świata zewnętrznego, a każdy ich ruch obserwują kamery. Podczas pobytu, uczestnicy muszą łączyć się w pary, niezależnie czy dany partner im odpowiada. Każda z par ma również do wykonania zadania. W kolejnych odcinkach mogą wymieniać się osobami, lub pozostać przy swoim wyborze. Część osób będzie eliminowana na podstawie głosowania przez widzów za pomocą aplikacji.