Love Island

i

Autor: Polsat Love Island 7 - co wydarzy się w 22. odcinku?

Programy

Love Island 7 - odcinek 22. Julia zaczyna mieć wątpliwości czy Kamil to dobry wybór

2023-03-23 14:40

Love Island powróciło z 7. edycją. Widzowie z wypiekami na twarzach śledzą losy uczestników, którzy na egzotycznej wyspie poszukują miłości. W nadchodzącym odcinku na widzów i uczestników programu czekają nieoczekiwane zwroty akcji. Co wydarzy się w willi? Przeczytaj zapowiedź 22. odcinka, który zostanie wyemitowany w czwartek 23.03.2023.

Love Island 7 - odcinek 22. Co wydarzy się w czwartek 23 marca 2023? Julia waha się czy relacja z Kamilem ma szansę na dalszy rozwój. Jay utwierdza Olę, że jest jego najlepszym wyborem. Agata wciąż ma rozterki sercowe. Julia z Kamilem dali sobie kolejną szansę, ale dziewczyna zaczyna mieć wątpliwości czy Kamil to na pewno dobry wybór. Ola i Jay wydają się być szczęśliwi razem, on wciąż zaskakuje Islanderkę kolejnymi niespodziankami. Agata nadal rozważa szansę na powrót do Huberta, chociaż on ma swoje niezmienne zdanie na temat ich relacji.

Kuba z Love Island wygrał już jeden program. Widzowie od razu go rozpoznali!

Love Island 7 - kiedy i gdzie oglądać?

Śledzić losy uczestników programu można od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę na antenie TV4 o godzinie 21:00.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Love Island - o programie

Love Island to program typu reality-show. Przez kilka tygodni 5 singli i 5 singielek w wieku od 18 do 35 lat mieszkają w luksusowej willi na egzotycznej wyspie. Nie mają dostępu do świata zewnętrznego, a każdy ich ruch obserwują kamery. Podczas pobytu, uczestnicy muszą łączyć się w pary, niezależnie czy dany partner im odpowiada. Każda z par ma również do wykonania zadania. W kolejnych odcinkach mogą wymieniać się osobami, lub pozostać przy swoim wyborze. Część osób będzie eliminowana na podstawie głosowania przez widzów za pomocą aplikacji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE