Love Island

i

Autor: materiał prasowy

Love Island 7 - odcinek 17. Zaskakująca randka Alicji, Julii, Wojtka i Adama

2023-03-17 15:54

Love Island powróciło z 7. edycją. Widzowie z wypiekami na twarzach śledzą losy uczestników, którzy na egzotycznej wyspie poszukują miłości. W nadchodzącym odcinku na widzów i uczestników programu czekają nieoczekiwane zwroty akcji. Co wydarzy się w willi? Przeczytaj zapowiedź 17. odcinka, który zostanie wyemitowany w piątek 17.03.2023.

Love Island 7 - odcinek 17. Co wydarzy się w piątek 17 marca 2023? Agata i Adam zawiedli swoich partnerów. Ich relacje niestety muszą się zakończyć. Nowi mieszkańcy willi będą kolejnym wyzwaniem dla Islanderów. Marta i Kuba zaskoczą wszystkich swoją obecnością. Po wieczornym pocałunku Agaty i Adama atmosfera na Wyspie Miłości nieco „zgęstnieje.” Islanderzy stracili zaufanie w oczach innych mieszkańców zwłaszcza Beaty i Huberta. Przeprosiny i żal za grzechy nie wystarczą, żeby było jak dawniej. Zaskakująca randka Alicji, Julii, Wojtka i Adama wniesie nowy rozdział na Wyspie Miłości.

Kuba z Love Island wygrał już jeden program. Widzowie od razu go rozpoznali!

Love Island 7 - kiedy i gdzie oglądać?

Śledzić losy uczestników programu można od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę na antenie TV4 o godzinie 21:00.

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Love Island - o programie

Love Island to program typu reality-show. Przez kilka tygodni 5 singli i 5 singielek w wieku od 18 do 35 lat mieszkają w luksusowej willi na egzotycznej wyspie. Nie mają dostępu do świata zewnętrznego, a każdy ich ruch obserwują kamery. Podczas pobytu, uczestnicy muszą łączyć się w pary, niezależnie czy dany partner im odpowiada. Każda z par ma również do wykonania zadania. W kolejnych odcinkach mogą wymieniać się osobami, lub pozostać przy swoim wyborze. Część osób będzie eliminowana na podstawie głosowania przez widzów za pomocą aplikacji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE