Love Island

i

Autor: Polsat Love Island 7 - co wydarzy się w 7. odcinku?

Love Island 7 - odc. 7. Z kim Ola zdecyduje się pójść się na randkę?

2023-03-06 15:50

Love Island powróciło z 7. edycją. Widzowie z wypiekami na twarzach śledzą losy uczestników, którzy na egzotycznej wyspie poszukują miłości. W nadchodzącym odcinku na widzów i uczestników programu czekają nieoczekiwane zwroty akcji. Co wydarzy się w willi? Przeczytaj zapowiedź 7. odcinka, który zostanie wyemitowany w poniedziałek 6.03.2023.

Love Island 7 - odcinek 7. Co wydarzy się w poniedziałek 6 marca 2023? Z kim Ola zdecyduje się pójść się na randkę? Która Islanderka chce zbudować relację z Łukaszem? Wyspa Miłości zamieni się w kolorowy, zabawny zwierzyniec. Ola stale poznaje chłopaków i w każdym z nich widzi pozytywne cechy. Jednak jest dwóch Islanderów, którzy szczególnie przypadli jej do gustu. Teraz  musi wybrać z którym z nich spędzi romantyczny wieczór. A kolorowy świat zwierzaków pochłonie Islanderów w zabawie.

High League 6 PPV: CENA. Ile kosztuje stream PPV High League 6 i czy jest za darmo?

Love Island 7 - kiedy i gdzie oglądać?

Śledzić losy uczestników programu można od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę na antenie TV4 o godzinie 21:00.

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off

Love Island - o programie

Love Island to program typu reality-show. Przez kilka tygodni 5 singli i 5 singielek w wieku od 18 do 35 lat mieszkają w luksusowej willi na egzotycznej wyspie. Nie mają dostępu do świata zewnętrznego, a każdy ich ruch obserwują kamery. Podczas pobytu, uczestnicy muszą łączyć się w pary, niezależnie czy dany partner im odpowiada. Każda z par ma również do wykonania zadania. W kolejnych odcinkach mogą wymieniać się osobami, lub pozostać przy swoim wyborze. Część osób będzie eliminowana na podstawie głosowania przez widzów za pomocą aplikacji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE