Love Island 3 - Karolina Gilon

i

Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Love Island 7. edycja - kiedy możemy spodziewać się nowego sezonu reality show?

2022-10-10 16:49

Love Island to program reality show, który cieszy się dużą popularnością wśród polskich widzów. Już od kilku lat publiczność Polsatu może oglądać losy pięknych singielek i przystojnych singli, którzy jadą do hiszpańskiej willi w poszukiwaniu miłości. Kiedy odbędzie się premiera 6. sezonu randkowego hitu?

Love Island to prawdopodobnie najbardziej gorące show w Polsce. Widzowie mogą podziwiać poczynania bohaterów, którzy zamieszkują w luksusowym domu w celu znalezienia miłości swojego życia. W willi wiele się dzieje. Nie brakuje momentów uniesienia, jak i kłótni, łez i dramatów. Love Island to sposób na znalezienie partnera i partnerki, ale również gra, w której nagrodą są pieniądze. Nic dziwnego, że wśród uczestników często pojawiają się wątpliwości na temat szczerości innych. Niedawno zakończyła się 6. edycja programu. Fani już nie mogą doczekać się kolejnej. Czy wiadomo już coś w tej sprawie?

ZOBACZ TAKŻE: Programy, które miały być hitami, a okazały się klapą. Największe niewypały w polskiej telewizji

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Love Island 7 - kiedy premiera?

Fani Love Island już poszukują informacji o premierze 7. edycji programu. Trzeba jednak zaznaczyć, że na razie Polsat nie wydał żadnego komunikatu w tej sprawie. Oglądalność ostatniego sezonu była jednak zadowalająca, a więc można spodziewać się kolejnego. Jeśli powstanie, jego premiera najprawdopodobniej odbędzie się pod koniec lutego lub na początku marca 2023 roku.

Love Island 6 - kto wygrał?

Za nami wielki finał 6. edycji Love Island. W niedzielę, 9 października 2022 poznaliśmy zwycięzców programu. Główna nagroda trafiła do Sashy Muzheiko i Angeliny Zaichenko. Warto dodać, że nie był to pierwszy program, w którym Sasha wziął udział. Wcześniej był uczestnikiem Top Model.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE