Listy do M. 6: premiera w tym roku, w obsadzie Stuhr, Gąsiorowska i gwiazdy 1670 i Rojsta

i

Autor: TVN/ Warner Bros. Discovery & Warner Bros. Entertainment Inc. "Listy do M. 6": premiera w tym roku, w obsadzie Stuhr, Gąsiorowska i gwiazdy "1670" i "Rojsta"

Polskie filmy

Będą kolejne “Listy do M.”. Obsada ucieszy fanów serii — a co z premierą?

2024-03-06 15:04

“Listy do M.” nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Choć poprzednia odsłona, która ukazała się przed dwoma laty, zaliczyła spadek oglądalności względem poprzedników, producenci widać wciąż wierzą w polskie “Love Actually”. W obsadzie zarówno wielkie powroty, jak i nowe twarze – w tym gwiazdy “1670” i “Rojsta”. A kiedy premiera?

“Listy do M. 6” powstaną. Maciej Stuhr i Roma Gąsiorowska ocalą święta?

Nie jest tajemnicą, że późniejsze odsłony “Listów do M.” nie spotkały się z tak ciepłym przyjęciem, jak te początkowe. Filmy nie tylko zbierały dość krytyczne opinie, ale też przyciągały do kin coraz mniej widzów. Czy 6. część odmieni jednak losy serii? Jest na to szansa, bowiem wielki powrót zaliczą Mikołaj Konieczny i Doris (Maciej Stuhr i Roma Gąsiorowska), których ostatni raz widzieliśmy w części drugiej.

SPRAWDŹ TEŻ: Kuba Jankiewicz zmienił się nie do poznania! Tak teraz wygląda Kostek z “Listów do M.”

“Listy do M. 6” – obsada napawa optymizmem. Zobaczymy gwiazdy “1670” i “Rojsta”

Oprócz wspomnianej dwójki w “Listach do M. 6” wrócą też weterani serii, czyli Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat i Janusz Chabior. Nie zabraknie też nowych twarzy – w nowej odsłonie wystąpią m.in. Ina Sobala (“Behawiorysta”), Magdalena Walach (“Rojst”) i Kirył Pietruczuk, który zyskał spore grono fanów za sprawą roli chłopa Macieja w serialu “1670”.

“Listy do M. 6” – kiedy premiera?

Zdjęcia do “Listów do M. 6” ruszyły w lutym i potrwają do kwietnia, a premiera planowana jest na listopad tego roku (dokładna data debiutu nie została jeszcze ogłoszona). Jako reżyser powróci Łukasz Jaworski, który stanął za kamerą poprzedniej części, a scenariusz wspólnymi siłami opracowali Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski – obaj znani zarówno fanom “Listów do M.”, jak i netfliksowego “Znachora”.

Jak dobrze pamiętasz „Listy do M.”? Quiz dla największych fanów świątecznej serii filmów

Pytanie 1 z 22
Gdzie pracuje Mikołaj?

Najlepsze filmy świąteczne - TOP5 gwiazdkowych hitów, które każdy powinien znać

“Rojst Millenium”: Magdalena Różczka bała się powrotu do roli Jass. Jak wspomina kręcenie 3. sezonu?