Liga Narodów, rozgrywana po raz pierwszy w sezonie 2018/2019, to... Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-09-09 19:00 aw
Milionerzy
Autor: screen programy-online/milionerzy screen z player,pl

Liga Narodów, rozgrywana po raz pierwszy w sezonie 2018/2019, to... Która odpowiedź na to pytanie z teleturnieju jest prawidłowa? Czy uczestnik programu był w stanie jej udzielić? Pytania, które padają na samym początku walki o milion złotych, często bywają bardzo podchwytliwe.

Liga Narodów, rozgrywana po raz pierwszy w sezonie 2018/2019, to... Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na to pytanie z Milionerów? Czy uczestnik teleturnieju był w stanie ją wskazać? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały: A) igrzyska rycerskie, B) turniej piłki nożnej, C) rozgrywki szachowe, D) rajd kolarski. Liga Narodów - co to jest?

Milionerzy 2019 - nowe odcinki po wakacjach. Kiedy oglądać?

Liga Narodów, rozgrywana po raz pierwszy w sezonie 2018/2019, to...

Tak brzmiało jedno z pierwszych pytań w tym odcinku Milionerów. Mimo że na pozór może wydawać się łatwe, pytania początkowe często są podchwytliwe i łatwo na nich odpaść. Mężczyzna, który je usłyszał, przyznał, że nieco interesuje się sportem, a Liga Narodów najbardziej kojarzy mu się z piłką nożną. Jest to bardzo dobre skojarzenie, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie to B) turniej piłki nożnej.

NAJNOWSZE