Legia Warszawa

i

Autor: Beata Zawadzka/East News

Legia Warszawa - Dynamo Kijów stream 12.04.2022. Gdzie i o której oglądać mecz?

2022-04-12 15:32

Legia Warszawa - Dynamo Kijów to mecz, na który czeka wielu kibiców warszawskiego klubu. Jedna z najlepszych polskich drużyn zmierzy się z jednym z najlepszych ukraińskich klubów. Będzie to tak zwane Mecz o Pokój. Fani piłki nożnej już poszukują informacji o transmisji. Gdzie i o której godzinie można obejrzeć spotkanie?

Legia Warszawa - Dynamo Kijów to mecz, na który czekają wszyscy fani polskiej piłki nożnej. We wtorek 12.04.2022 jeden z najlepszych klubów w Polsce zawalczy z najlepszą drużyną Ukrainy. Z pewnością będzie to emocjonujące spotkanie, ponieważ wiąże się z nim pewna misja. Wydarzenie zostało nazwane jako Mecz o Pokój, a celem całego przedsięwzięcia jest symboliczne zwrócenie uwagi społeczności międzynarodowej na cierpienie zwykłych ludzi i okrucieństwo wojny. Przy okazji są zbierane pieniądze dla potrzebujących. O której godzinie odbędzie się mecz? Gdzie szukać transmisji? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Mundial 2022 - kiedy Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze?

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE

Legia Warszawa - Dynamo Kijów. Transmisja w TV

Legia Warszawa - Dynamo Kijów to mecz, który pragnie obejrzeć wiele osób. Dla wszystkich kibiców mamy dobre wiadomości. Spotkanie będzie miało transmisję telewizyjną. Mecz będzie można obejrzeć o godzinie 20:30 na antenie dwóch kanałów Telewizji Polskiej - TVP1 oraz TVP Sport. Wcześniej będzie można zobaczyć studio eksperckie.

Sonda
Kto wygra mecz Legia Warszawa - Dynamo Kijów?

Legia Warszawa - Dynamo Kijów. Transmisja ONLINE

Transmisja w telewizji to nie wszystko. Telewizja Polska przygotowała także ofertę dla internautów. Transmisję będzie można znaleźć na stronie internetowej sport.tvp.pl. Mecz oraz przedmeczowe studio będzie można obejrzeć także w aplikacji TVP Sport.