Laluna Unique

i

Autor: screen z YouTube/TTV

Laluna Unique - wiek, kiedyś, walka mma, Królowe Życia, córka, Instagram

2022-04-05 15:49

Kim jest barwna i charakterystyczna postać z Królowych Życia - Laluna Unique? Pod tym kreatywnym pseudonimem kryje się tak naprawdę Katarzyna Alexander. Choć zyskała rozgłos, jako uczestniczka Królowych Życia to robi także karierę w internecie oraz jak się okazuje, zawalczy niebawem w oktagonie Fame MMA.

Laluna Unique - wiek, kiedyś, walka mma, Królowe Życia, córka, Instagram: takie frazy są najczęściej wyszukiwane w internecie. Kim jest Laluna Unique? Pod tym pseudonimem kryje się tak naprawdę Katarzyna Alexander, która dała się poznać szerszej publiczności jako uczestniczka reality show Królowe Życia. Nie da się ukryć, że kobieta jest barwną i charakterystyczną postacią, która dookoła siebie robi ogromny szum. Widzowie mogą śledzić losy Laluny od 6. sezonu programu, natomiast jeszcze nie tak dawno brała udział w nowym programie TTV "99 - gra o wszystko". Celebrytka na co dzień mieszka w Oławie i jak się okazuje, oprócz medialnej kariery jest również kobietą biznesu. Prowadzi swój własny sklep z perukami, a w dodatku jest fotomodelką i modelką bielizny. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Sonda
Którego uczestnika programu Królowe Życia lubisz najbardziej?

Laluna Unique - wiek

Ile lat ma Katarzyna Alexander, czyli Laluna Unique? Kasia urodziła się w 1983 roku, więc jak łatwo można obliczyć ma 39 lat.

Laluna Unique - kiedyś

Jak kiedyś wyglądała Laluna Unique? To zastanawia wszystkich, ponieważ Królowa Życia - jak sama wiele razy wspominała, poddawała się już nie raz operacjom plastycznym. Celebrytka nie ukrywała ani razu, że Turcja do której lata poprawiać urodę jest jej "drugim domem". Laluna Unique przeszła między innymi operację plastyczną biustu. Oprócz tego miała robiony zabieg odsysania nóg, rąk i pleców u góry, a także poddała się zabiegom takim jak: kocie oczy, lifting ust, brwi i policzków. Dodatkowo zmieniła lekko czubek nosa na nieco zadarty, a jej podbródek przeszedł liposukcję.

Laluna Unique - córka

Czy Laluna Unique ma dzieci? Tak, celebrytka ma córkę Laurę, która w styczniu 2022 roku skończyła 18 lat. Co ciekawe, jej córka nie chciała pokazywać się w kontrowersyjnym programie, co Królowa Życia uszanowała. Laluna mieszka w Oławie razem z Laurą i swoją mamą.

ZOBACZ TAKŻE: Klaudia Halejcio naśladuje Dagmarę z Krolowych Życia. Internauci płaczą ze śmiechu

Laluna Unique - partner

Czy Laluna Unique ma partnera? Wcześniej serce Królowej Życia było zajęte, jednak teraz dokładnych informacji dotyczących jej związku niestety nie znajdziemy.

Laluna Unique - Fame MMA

To dzieje się naprawdę! Królowa Życia - Laluna Unique pojawi się w oktagonie podczas gali Fame MMA 14. Kasia zmierzy się w klatce z Klaudią Kołodziejczyk, znaną internautom pod pseudonimem Sheeya. Gala będzie miała miejsce 14 maja 2022 roku w Tauron Arenie Kraków.

Laluna Unique - Instagram

Laluna Unique jest bardzo aktywna na Instagramie. Często dodaje relacje oraz zdjęcia, na których eksponuje szczególnie swój biust. Jej konto jest publiczne. Wystarczy wpisać w lupkę @lala_laluna_official i gotowe. Kasię obserwuje blisko 400 tys. followersów.

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4