Klaudia Halejcio, Dagmara z Królowych Życia

i

Autor: WBF, Damian Klamka/EastNews

Klaudia Halejcio naśladuje Dagmarę z Krolowych Życia. Internauci płaczą ze śmiechu

2022-04-05 8:47

Klaudia Halejcio lubi rozbawiać swoich fanów w mediach społecznościowych. Teraz zrobiła to ponownie wcielając się razem ze swoją przyjaciółką Patrycją Broniek w Królowe Życia. Klaudia była Dagmarą, natomiast Patrycja postanowiła odegrać rolę Edzi. Jak im wyszło? Internet pęka ze śmiechu!

Klaudia Halejcio ma ogromne poczucie humoru i jest niesamowicie wyluzowana, za co ceni ją wiele osób. Znana ze skromnych ról w serialach takich jak Pierwsza miłość czy też Złotopolscy, zaskoczyła wszystkich kiedy pierwszy raz dodała śmieszne wideo na swoje media społecznościowe. Oczywiście nie mogło być inaczej. Klaudia Halejcio poszła za ciosem, ponieważ jej wygłupy z dnia na dzień stawały się coraz większym hitem internetu. Teraz aktorka nie tylko rozbawia internautów, ale także widzów przed telewizorami, ponieważ dostała rolę w kabarecie Nowy skŁAD.

ZOBACZ TAKŻE: Rafał Grabias został pobity i okradziony! „Obudziłem się cały we krwi”

Sonda
Którego uczestnika programu Królowe Życia lubisz najbardziej?

Klauda Halejcio naśladuje Dagmarę z Królowych Życia

Klaudia Halejcio już nie raz pokazała, że niewiele potrzeba, by inni płakali ze śmiechu. Teraz postanowiła razem ze swoją przyjaciółką Patrycją Broniek odegrać Królowe Życia. Klaudia wcieliła się w niekwestionowaną gwiazdę programu czyli Dagmarę Kazimierską, zaś Patrycja została na kilka chwil Edzią. Celebrytki z tysiącami na Instagramie, odegrały scenę w luksusowej łazience Halejcio, która pokryta jest marmurowymi, lśniącymi płytkami. Internauci pękają ze śmiechu, a swoją radość wyraziła również Dagmara, komentując scenkę dziewczyn śmiejąco-płaczącymi emotkami.

- Ty jesteś po prostu najlepsza???❤️ uwielbiam?

- ???? leje?????

- Hahaha jesteście najlepsze ??

- Hahah ???? Jo się posikom ???????Uwielbiam Was w takiej roli Girls ?????????

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Kotońska o rozstaniu z mężem. Wszystko przez sławę?

Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy Halejcio wciela się w Dagmarę. Internauci uwielbiają tę serię, więc z pewnością na tym filmiku aktorka nie poprzestanie.

Jacek Wójcik z Królowych Życia TTV