Kuba Wojewódzki 2021 - kiedy 30. sezon talk show w TVN?

2020-11-25 15:24 AW
Kuba Wojewódzki
Autor: Materiały Prasowe

Kuba Wojewódzki, samozwańczy król TVN, prowadzi swój talk show w stacji od 2006 roku. Do tego czasu program doczekał się już aż 29. sezonów. Jeśli doliczymy do tego okres, kiedy dziennikarz prowadził swój talk show w Polsacie, Wojewódzki gości uczestników w studiu telewizyjnym już od 18 lat! Wiele wskazuje na to, że już niebawem będzie mógł świętować okrągły 20. jubileusz, bo jak na razie TVN przedłużyło emisję programu na kolejny sezon.

Kuba Wojewódzki 2021 - kiedy 30. sezon talk show w TVN? Mimo że od pewnego czasu show Wojewódzkiego notuje spadki oglądalności, stacja cały czas wznawia program dwa razy do roku, w jesiennej i wiosennej ramówce. Ostatni sezon programu emitowany był jesienią 2020 od 1 września do 24 listopada. W finałowym odcinku gośćmi Kuby byli Michał Żurawski i Natasza Urbańska.

Kuba Wojewódzki 2021 - kiedy 30. sezon talk show w TVN?

Stacja potwierdziła już, że talk show Kuby Wojewódzkiego powróci w 2021 roku, a na nowe odcinki widzowie nie będą musieli bardzo długo czekać. Program ma powrócić bowiem już od lutego. Dokładna data premiery pierwszego odcinka nie jest jeszcze znana, jednak Kuba Wojewódzki ma powrócić wraz z wiosenną ramówką, dlatego raczej powinniśmy spodziewać się go pod w połowie lub pod koniec lutego.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE