Kuchenne rewolucje - restauracja Silvano w Połajewie. Po zmianie Karczma Gę Gę Gę. Co dzieje się z restauracją?

2022-08-04 11:37 Adrian Rybak
Kuchenne rewolucje
Autor: TVN

Kuchenne rewolucje udają się do Połajewa. W odcinku, którego emisję zaplanowano na czwartek 4 sierpnia 2022 roku, Magda Gessler odwiedzi restaurację Silvano. Po rewolucji zmieni ona nazwę na Karczma Gę Gę Gę. Czy rewolucja udała się i lokal nadal funkcjonuje? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Kuchenne rewolucje 4.08.2022 - Magda Gessler jedzie do Połajewa. To wielkopolska wieś położona 50 kilometrów na północ od Poznania. Przez wieś przebiega ruchliwa droga i właśnie przy niej swoje podwoje otwiera restauracja Silvano. Prowadzi ją Kuba, namówiony do tego przez tatę Bogdana. Lokal działa już od piętnastu lat, ale ostatnich kilka to równia pochyła. Pandemia ostatecznie pogrążyła rodzinny biznes. W ostatnim czasie w walce o przetrwanie wspiera Kubę jego niedawno poślubiona żona Klaudia. Razem robią wszystko, by zadowolić każdego klienta dając mu do wyboru włoską pizzę, polskiego schabowego, tureckiego kebaba, amerykańskiego burgera, a nawet japońskie sushi! Ale najwyraźniej taka mieszanka jest dla ludzi niestrawna, bo Silvano coraz bardziej świeci pustkami i zamiast zysków przynosi straty. W końcu zamiast szukać ratunku w daniach z całego świata, właściciele postanowili poprosić o pomoc Magdę Gessler. Jej pomoc okazała się strzałem w dziesiątkę, ponieważ Karczma Gę Gę Gę do dzisiaj świetnie sobie radzi. Sprawdziliśmy, jakie dania mają w menu.

ZOBACZ TAKŻE: Kuchenne rewolucje - najbardziej hardcorowe odcinki. Te momenty programu przeszły do historii

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054

Karczma Gę Gę Gę - menu

Przykładowe dania w karcie:

  • Sałatka gamberoni
  • Roladka Drobiowa z twarożkiem chrzanowym otuloną boczkiem z puree w sosie kurkowym
  • Stek z wołowiny w towarzystwie puree z pietruszki oraz nutą koziego sera
  • krem z buraka z mleczkiem kokosowym i ziemniaczanym puree
  • Dorsz skrei podawany z puree z sosem holenderskim
  • Pizza hiszpańska
  • Tatar ze śledzia podawany z chrupiącym pieczywem
Sonda
Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?

Karczma Gę Gę Gę - adres

Niektórzy mogą się zastanawiać, gdzie dokładnie w Połajewie znajduje się lokal Karczma Gę Gę G. Jego adres to ulica Rynek 25 64-710 Połajewo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE