Kuchenne rewolucje

i

Autor: screen facebook.com/KuchenneRewolucjeTVN screen facebook.com

Kuchenne rewolucje - najbardziej hardcorowe odcinki. Te momenty programu przeszły do historii

2019-01-03 13:01

Dramaty w Kuchennych rewolucjach zdarzają się naprawdę często. Jednak w niektórych odcinkach byliśmy świadkami prawdziwych skandali.

Kuchenne rewolucje - te odcinki kulinarnego show zapamiętamy na długo. Magda Gessler musiała się w nich zmagać albo z kompletnie niestrawną kuchnią, albo z osobistymi problemami właścicieli, a w niektórych przypadkach z całkowitym zlekceważeniem porad, jakie przekazała w trakcie rewolucji. Które odcinki obfitowały w największe dramaty?

Kuchenne rewolucje okłamują widzów? Zdjęcie z programu wywołało burzę

Kuchenne rewolucje - najbardziej dramatyczne odcinki

Magistrat, Hrubieszów (odc. 5, sezon 7)

Restauratorka postanowiła całkowicie zmienić menu Magistratu. Miejsce miało słynąć najlepszymi pierogami lepionymi na oczach gości. Wszystko szło całkiem nieźle aż do powrotu Magdy. Okazało się, że po kuchni, którą zostawiła, nie ma śladu, a w menu restauracji cały czas znajdują się zapiekanki, hamburgery i pizza. Gessler tak wściekła się na właścicielkę, że w konsekwencji spektakularnie przewróciła cały zastawiony jedzeniem stół. Odcinek można obejrzeć tutaj.

Le Papillon Noir, Katowice (odc. 7, sezon 16)

Właścicielka katowickiej restauracji na dobre zapisała się na kartach historii programu. Między nią a Magdą Gessler doszło parę razy do dość ostrej wymiany zdań, a kiedy restauratorka kolejny raz zwróciła właścicielce uwagę na niestosowne zachowanie, ta... wyrzuciła ją ze swojej restauracji! Do rewolucji ostatecznie właściwie nie doszło. Cały odcinek można obejrzeć tutaj.

Magnolia, Gryfów Śląski (odc. 2, sezon 6)

Z tego właśnie odcinka pochodzi słynne zdanie: 'dlaczego wy trujecie ludzi?' wypowiedziane przez Magdę po tym, jak otrzymała... surową wieprzowinę. Okazało się, że problemem restauracji jest nie tylko brak umiejętności kulinarnych, gigantyczny kredyt zaciągnięty na zakup lokalu, ale także grzyb na ścianach. Co ciekawe, mimo tak dużych przeciwności rewolucja się udała, a restauracja funkcjonuje dziś pod nazwą Obora. Odcinek można obejrzeć tutaj.

West End, Piła (odc. 2, sezon 11)

Tutaj Magda trafiła na prawdziwy dramat. Załamana osobistymi problemami właścicielka zupełnie zaniedbała prowadzoną przez siebie pizzerię. Kobieta nie tylko nie była w stanie odpowiedzieć na zadawane przez Magdę pytania (na przykład o to, w jakim kraju króluje pizza), ale też co chwilę wybuchała płaczem. Koniec końców właścicielka nie zastosowała się do uwag Gessler, a rewolucja się nie udała. Odcinek można obejrzeć tutaj.

Stella Cafe, Lębork (odc. 11, sezon 4)

Mimo że jest to jeden z wcześniejszych odcinków, nadal jest jednym z najbardziej dramatycznych. Okazało się, że największym problemem nie jest tu tylko okropne jedzenie, ale długi właścicielki, które doprowadziły do wizyty komornika podczas kręcenia programu. Co więcej, kobieta zasłabła i z restauracji zabrało ją pogotowie. Odcinek można obejrzeć tutaj.

Jadłodajnia Bartosz, Kielce (odc. 12, sezon 13)

Nikt chyba nie spodziewał się, że finał Kuchennych rewolucji może odbyć się w sądzie. Tak stało się w przypadku tej restauracji po tym, jak wyszło na jaw, że właścicielka nie tylko oszczędza na produktach (podając m.in. przeterminowaną kiełbasę), ale także na wypłatach dla swoich pracowników. Restaurację zamknięto, a właścicielka dostała wyrok w zawieszeniu. Odcinek można obejrzeć tutaj.