Kuchenne rewolucje - restauracja Polski Nie-rząd w Sosnowcu. Po zmianie Idziemy w Góry. Co dzieje się z lokalem po zmianie?

2022-04-14 15:49 Adrian Rybak
Magda Gessler
Autor: WBF

Kuchenne rewolucje to jeden z najpopularniejszych programów w TVN. Czas na nowy odcinek, którego emisję zaplanowano na czwartek 14 kwietnia 2022 roku. Tym razem Magda Gessler odwiedzi restaurację Polski Nie-rząd w Sosnowcu. Po rewolucji zmieni ona nazwę na Idziemy w Góry. Co aktualnie dzieje się z tym lokalem?

Przed nami nowy odcinek Kuchennych rewolucji. Magda Gessler pojawiła się w Redzie, aby przeprowadzić zmiany w restauracji Dzikie wino, która po działaniach słynnej restauratorki zmieni nazwę na Idziemy w Góry. Co ciekawe, wielu klientów doceniało restaurację za smaki potraw oraz jakość składników. To jednak nie wystarczyło, aby odnieść sukces. Właściciele narzekali na brak odpowiednich przychodów i zwrócili się o pomoc do Magdy Gessler. Czy jej pomoc okazała się skuteczna? Wszystko wskazuje na to, że tak, ponieważ lokal dalej działa. Sprawdź jego ofertę niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Kuchenne rewolucje - najbardziej hardcorowe odcinki. Te momenty programu przeszły do historii

Kuchenne rewolucje - Magda Gessler ratuje Łódzką restaurację!

Idziemy w Góry - menu, ceny

  • Baranina z bacówki w peklowanej bejcy. z czerwonego wina - 29 zł
  • Staropolski rosół - 15 zł
  • Sałata Zagłębiacy i górale - 29 zł
  • Baranina z bacówki w peklowanej bejcy - 49 zł
  • Grillowany łoscypek góralski z żurawiną - 16 zł
  • Barszcz czerwony na zakwasie - 16 zł
  • Schab moczony w mleku i cebuli - 29 zł
  • Polędwiczki wieprzowe w sosie pieczarkowym - 34 zł

Idziemy w Góry - adres, telefon

Niektórzy mogą się zastanawiać, gdzie dokładnie w Redzie znajduje się lokal Idziemy w Góry. Jego adres to Teofila Lenartowicza 43, 41-219 Sosnowiec. Telefon kontaktowy to 505 012 069.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE