Kuchenne rewolucje - Magda Gessler

i

Autor: TVN Magda Gessler - gwiazda programu Kuchenne rewolucje.

Kuchenne rewolucje - restauracja Modry kociołek w Piekarach Śląskich. Po rewolucji Laboratorium Chleba. Menu, ceny, adres

2022-06-23 11:42

Kuchenne rewolucje tym razem trafią do Piekar Śląskich. Słynna restauratorka będzie starała się pomóc właścicielom lokalu Modry kociołek, który zmieni nazwę na Laboratorium Chleba. Jak wygląda oferta miejsca po zmianie? Sprawdzamy, co aktualnie można zjeść w restauracji oraz za jaką cenę.

Kuchenne rewolucje: Piekary Śląskie - Modry kociołek. W Piekarach Śląskich, górniczym mieście liczącym sobie 50 tysięcy mieszkańców, króluje śląska kuchnia. Nie inaczej karmią też w „Modrym Kociołku”, restauracji prowadzonej od siedmiu lat przez Ewę i jej męża Wojtka. Problem w tym, że żadne z nich nie ma talentu do zarządzania zespołem. Ewa otwarcie mówi, że nie umie niczego wymagać i ma kłopot z wydawaniem najprostszych poleceń. Z kolei Wojtek nie mówi, tylko krzyczy i przyznaje się, że gdy coś go wkurzy to lepiej schodzić mu z drogi. A najczęściej podnosi głos na pomagające w restauracji córki – będącą w ciąży Agnieszkę i siedemnastoletnią Oliwię. Zwłaszcza młodszej dostaje się często. Dziewczyna z powodu pracy w restauracji nie ma czasu na naukę, o życiu towarzyskim nie wspominając. Choć w „Modrym Kociołku” uwija się cała rodzina, efektów nie widać. Klienci zaglądają tu tylko w weekend, a i tak nie ma ich za dużo. Restauracja już dawno przestała przynosić zyski, a dalsze dokładanie do lokalu grozi katastrofą. Czy Magdzie Gessler uda się wprowadzić do tej śląskiej rodziny spokój a do ich biznesu dobrobyt?

ZOBACZ TAKŻE: Kuchenne rewolucje - najbardziej hardcorowe odcinki. Te momenty programu przeszły do historii

Kuchenne rewolucje - Magda Gessler ratuje Łódzką restaurację!

Laboratorium Chleba - menu, ceny

Oto przykładowe propozycje z menu restauracji Laboratorium Chleba, które można znaleźć na Facebooku:

  • Placek po węgiersku - 19,50 zł
  • Zestaw schabowy - 18,50 zł
  • Pizza Capricciosa - 29 zł
  • Chicken Burger - 15 zł
  • Naleśniki z fetą i szpinakiem - 12 zł
  • Sałatka grecka - 16 zł
Sonda
Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?

Laboratorium Chleba - adres

Laboratorium Chleba - gdzie szukać restauracji? Jaki jest adres? Zgodnie z informacjami dostępnymi na Facebooku oraz na stronie internetowej lokalu, adres to 41-943 Piekary Śląskie, Hallera 2. Godziny otwarcia to 11:00-22:00.