Kuchenne rewolucje - restauracja Fyrtel Smaków - Złota Świnka w Kamionkach [MENU, CENY, ADRES]

2022-10-06 14:59 Adrian Rybak
Magda Gessler
Autor: AKPA

Kuchenne rewolucje - czas na kolejny odcinek, którego emisję zaplanowano na czwartek, 6 października 2022 roku. Tym razem Magda Gessler odwiedzi restaurację Fyrtel Smaków w Kamionkach. Po rewolucji zmieni ona nazwę na Złota Świnka. Gdzie znajduje się lokal? Co i za ile można w nim zjeść?

Kuchenne rewolucje 6.09.2022. Magda Gessler odwiedzi lokal w Kamionkach. To miejscowość niemal sąsiadująca z Poznania. Graniczy z przedmieściami stolicy Wielkopolski. Restaurację Fyrtel Smaków w Kamionkach od niedawna prowadzi małżeństwo – Robert i Daria. Zawodowym mottem Roberta jest: robić wszystko z pasją i poświęceniem. A poświęcenie właścicieli jest tak wielkie, że z restauracji niemal nie wychodzą. Ambitny Robert serwuje gościom wyszukane dania kuchni światowej. Ci jednak nie doceniają kawioru i omijają lokal szerokim łukiem. Na ratunek upadającemu biznesowi gastronomicznego ruszyła rodzina Darii – mama Wiola i siostra Milena. Niestety wysiłek całej rodziny ciągle idzie na marne, lokal wciąż świeci pustkami, a długi rosną. Perfekcjonista Robert postanowił poprosić o pomoc perfekcyjną restauratorkę. Rewolucja Magdy Gessler udała się! Jak teraz wygląda karta dań restauracji, która aktualnie nosi Złota Świnka.

ZOBACZ TAKŻE: Kuchenne rewolucje - najbardziej hardcorowe odcinki. Te momenty programu przeszły do historii

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Złota Świnka - menu, ceny

  • Parzybroda z chrupiącymi skwarkami złotnickimi - 15 zł
  • Żurek z wkładką białej kiełbasy - 23 zł
  • Pieczony boczek i karkówka złotnicka, domowa pyza, kapusta kiszona zasmażana - 48 zł
  • Szarlotka z bitą śmietaną i owocami - 30 zł
  • Rosół z kurczaka z lanymi kluskami - 17 zł
  • Zupa gulaszowa na wołowinie - 23 zł
  • Placki ziemniaczane, sos grzybowy, mix sałat z warzywami - 32 zł
Sonda
Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?

Złota Świnka - adres

Niektórzy mogą się zastanawiać, gdzie dokładnie w Kamionkach znajduje się lokal Złota Świnka. Jego adres to Mieczewska 12a, 62-023 Kamionki.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE