Kuchenne rewolucje - Magda Gessler

i

Autor: TVN Magda Gessler - gwiazda programu Kuchenne rewolucje.

Kuchenne rewolucje - restauracja Caverna Cafe w Opolu. Po zmianie Chrupiąca Kalarepa Bistro. Adres, menu, ceny

2022-05-26 16:18

Kuchenne rewolucje powróciły z nowym sezonem. Czas na nowy odcinek, którego emisję zaplanowano na czwartek 26 maja 2022 roku. Tym razem Magda Gessler odwiedzi restaurację Caverna Cafe w Opolu. Po rewolucji zmieniła nazwę na Chrupiąca Kalarepa Bistro. Gdzie znajduje się lokal? Co i za ile można w nim zjeść?

Kuchenne rewolucje 26.05.2022. Opole to jedno z najstarszych miast w Polsce i historyczna stolica Górnego Śląska. Mieszka w nim ponad sto tysięcy obywateli i właśnie ich karmić próbują Kasia i Daniel. Ich Caverna Cafe leży może z dala od centrum, lecz za to przy bardzo ruchliwym skrzyżowaniu. Małżonkowie siedemnaście lat mieszkali w Wielkiej Brytanii i dlatego brytyjskie smaki zaproponowali swoim gościom. Niestety bez powodzenia. Mieszkańcy Opola nie docenili wyspiarskiego jedzenia i omijają lokal szerokim łukiem. A zadłużenie właścicieli rośnie z miesiąca na miesiąc. To z kolei powoduje, że między małżonkami coraz bardziej iskrzy, a czasami nawet grzmi. Jest już tak źle, że gdyby nie pomoc finansowa taty Kasi, restaurację trzeba by było zamknąć. By do tego nie dopuścić, opolscy restauratorzy postanowili sięgnąć po ostatnie koło ratunkowe i zgłosili się do Kuchennych Rewolucji. Sprawdź, gdzie dokładnie się znajduje lokal Chrupiąca Kalarepa Bistro i co można w nim zjeść.

ZOBACZ TAKŻE: Kuchenne rewolucje - najbardziej hardcorowe odcinki. Te momenty programu przeszły do historii

Kuchenne rewolucje - Magda Gessler ratuje Łódzką restaurację!

Chrupiąca Kalarepa Bistro - menu, ceny

Przykładowe dania z karty:

  • Mini bułeczki z masłem czosnkowym lub pesto - 10 zł
  • Opolski żurek - 18 zł
  • Sernik domowy - 11 zł
  • Pstrąg poliwodzki - 45 zł
  • Karkówka zapiekana - 37 zł
  • Oberiba śląska - 15 zł
  • Owoce zapiekane - 15 zł
Sonda
Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?

Chrupiąca Kalarepa Bistro - adres

Niektórzy mogą się zastanawiać, gdzie dokładnie w Opolu znajduje się lokal Chrupiąca Kalarepa Bistro. Jego dokładny adres to Romana Horoszkiewicza 6, 45-301 Opole.