Kuchenne rewolucje

i

Autor: TVN Magda Gessler w Kuchennych rewolucjach.

Kuchenne rewolucje - Pizzeria DaviOli - Bar Wurst w Krzeszycach. Co dzieje się z lokalem?

2023-02-02 14:03

Czas na nowy odcinek Kuchennych rewolucji, którego emisję zaplanowano na czwartek 2 lutego 2023 roku. Tym razem Magda Gessler odwiedzi restaurację Pizzeria DaviOli w Krzeszycach. Po rewolucji zmieni ona nazwę na Bar Wurst. Czy działania słynnej restauratorki przyniosły dobre efekty? Sprawdź, co aktualnie dzieje się z lokalem.

Kuchenne rewolucje powracają z nowym odcinkiem. Magda Gessler tym razem zawita do Krzeszyc, aby zrobić rewolucję w jednej z lokalnych restauracji. Mowa o Pizzerii DaviOli, która po działaniach słynnej restauratorki zmieni nazwę na Bar Wurst. Co ciekawe, wielu klientów doceniało restaurację za smaki potraw oraz jakość składników. To jednak nie wystarczyło, aby odnieść sukces. Właściciele narzekali na brak odpowiednich przychodów i zwrócili się o pomoc do Magdy Gessler. Czy jej pomoc okazała się skuteczna? Sprawdź niżej, co dzieje się aktualnie z restauracją, którą widzowie TVN-u mogą poznać 2 lutego 2023 roku.

Tłusty Czwartek 2023 - cena faworków Magdy Gessler powala. Nie uwierzycie, ile kosztują!

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Bar Wurst - co dzieje się z lokalem?

Pizzeria DaviOli po rewolucji zmieniła nazwę Bar Wurst. Magda Gessler po jakimś czasie odwiedziła restauracje i podpisała się pod zmianą. Niestety, aktualnie restauracja może być zamknięta. Na to wskazują informacje Google. Ostatnie recenzje opublikowano około 10 miesięcy temu. Nie istnieje też żadna strona internetowa czy fanpage na Facebooku. Wszystko wskazuje na to, że zakończono działalność. Warto zaznaczyć, że od rewolucji Magdy Gessler minęło już 2 lata, a więc właściciele mogli spotkać się z zupełnie nowymi problemami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE