Kuchenne rewolucje - Kura Domowa w Zamościu. Po zmianie Ziemniak czy Kartofel. Co dzieje się z restauracją?

2022-08-11 12:53 Adrian Rybak
Kuchenne rewolucje - Magda Gessler
Autor: TVN Magda Gessler - gwiazda programu Kuchenne rewolucje.

Kuchenne rewolucje udają się do Zamościa. W odcinku, którego emisję zaplanowano na czwartek 11 sierpnia 2022, Magda Gessler odwiedzi restaurację Kura Domowa. Po rewolucji zmieniła nazwę na Ziemniak czy Kartofel. Czy rewolucja udała się i lokal nadal funkcjonuje? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Kuchenne rewolucje 11.08.2022 - Magda Gessler jedzie do Zamościa, a tego miasta przedstawiać nie trzeba. Dalekosiężna wizja kanclerza Zamoyskiego zapewniła miastu prawdziwie nieśmiertelną i zasłużoną sławę. Wizję niekończących się sukcesów miał też jakiś czas temu Piotr, pan i władca położonej niedaleko centrum Zamościa Kury Domowej. Lokal kupił półtora roku temu, nie mając bladego pojęcia o gastronomii. Co więcej, o prowadzeniu biznesu w Polsce też wiedział mało, bo przez wiele lat mieszkał w Szkocji. Ostatecznie jednak postanowił wraz z narzeczoną Anią spróbować szczęścia w rodzinnym kraju. Tyle, że kura chociaż domowa, nie okazała się zbyt łaskawa i zamiast znosić złote jaja znosi… same problemy. Nie dość, że para zainwestowała w nią na starcie blisko dwieście tysięcy złotych, to jeszcze teraz co miesiąc dokłada do biznesu, zamiast zarabiać. Uratowała go Magda Gessler, która zmieniła nazwę lokalu na Ziemniak czy Kartofel. Rewolucja się udała, ponieważ restauracja nadal funkcjonuje i ma się dobrze.

ZOBACZ TAKŻE: Kuchenne rewolucje - najbardziej hardcorowe odcinki. Te momenty programu przeszły do historii

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055

Ziemniak czy Kartofel - menu

Przykładowe dania w karcie:

  • Żurek
  • Zupa Meksykańska
  • Pieczona karkówka
  • Mielone z pieca
  • Placek po węgiersku
  • Placki ziemniaczane
  • Kiełbasa smażona z cebulą
  • Schabowy
Sonda
Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?

Ziemniak czy Kartofel - adres

Niektórzy mogą się zastanawiać, gdzie dokładnie w Zamościu znajduje się lokal Ziemniak czy Kartofel . Jego adres to ulica Sitaniec 463a, 22-400 Zamość.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE