Kuchenne rewolucje - Kulinarna Warszawka - Bar Sztuka na Raz w Kępnie [MENU, CENY, ADRES]

2022-12-01 13:35 Adrian Rybak
Kuchenne Rewolucje 25
Autor: Materiały TVN

Kuchenne rewolucje - czas na ostatni odcinek sezonu, którego emisję zaplanowano na czwartek, 1 grudnia 2022 roku. Tym razem Magda Gessler odwiedzi restaurację Kulinarna Warszawka w Kępnie. Po rewolucji zmieni ona nazwę na Bar Sztuka na Raz. Gdzie dokładnie znajduje się lokal? Co i za ile można w nim zjeść? Sprawdź niżej.

Kuchenne rewolucje 1.12.2022. Magda Gessler odwiedziła lokal w Kępnie, mieście zamieszkiwanym przez kilkanaście tysięcy mieszkańców. W pobliżu krzyżują się szlaki ze Śląska do Poznania i z Wrocławia do Warszawy. I właśnie przy ulicy Warszawskiej mieściła się Kulinarna Warszawka, lokal prowadzony przez Elżbietę.Właścicielka przez dwadzieścia lat pracowała w gastronomii, gotując w cudzych restauracjach. Wreszcie półtora roku temu, postanowiła spełnić marzenie o własnym biznesie. Swoim gościom serwuje dania domowe, bo ma być smacznie jak u mamy. Tyle, że chyba nie do końca było, bo Warszawka świeciła pustkami i daleko jej było do rozmachu stolicy. Pani Elżbieta zamiast zarabiać, dopłacała do restauracji. Chcąc zejść z kosztów szuka najtańszych produktów, sama siebie nazwała królową promocji. Ale czy tędy droga? Najtańszy produkt to często produkt niesmaczny i niezdrowy, a ludzie to czują i omijają lokal szerokim łukiem. Nie ominęła go jednak Magda Gessler. Znana restauratorka z Warszawy do Kulinarnej Warszawki przemierzyła setki kilometrów, by zawalczyć o smak, jakość i gości. Restauratorka dokonała rewolucji i zmieniła nazwę miejsca na Bar Sztuka na Raz. Co można teraz tam zjeść? 

Kuchenne rewolucje - najbardziej hardcorowe odcinki. Te momenty programu przeszły do historii

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

Bar Sztuka na Raz - menu, ceny

Przykładowe dania dostępne w restauracji:

  • Flaki wołowe - 12 zł
  • Golonka gotowana z kością na kapuście kiszonej puure chrzanowe - 25 zł
  • Gołąbki w sosie pomidorowym ziemniaki bukiet surówek - 25 zł
  • Karkówka duszona w sosie własnym kluski buraczki - 25 zł
  • Swieżonka ziemniaki bukiet surówek - 28 zł
  • Polędwiczki drobiowe panierowane, ziemniaki, surówka - 26zł
  • Krupnik - 9zł
  • Rosół wołowy z makaronem - 15zł
  • Sztuka mięsa, sos cebulowy i musztardowy puure chrzanowe warzywa smażone na maśle - 35zł
  • Naleśniki z powidłami i śliwkami smażone na maśle klarowanym, podane na kremówce cytrynowej - 25zł

Bar Sztuka na Raz - adres

Niektórzy mogą się zastanawiać, gdzie dokładnie w Kępnie znajduje się Bar Sztuka na Raz. Jego adres to ulica Warszawska 32, 63-600 Kępno.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE