Kuchenne rewolucje - dlaczego nie ma odcinka w czwartek 18.08.2022?

2022-08-18 15:29 Adrian Rybak
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe

Kuchenne rewolucje to program, który od wielu lat emitowany jest na antenie stacji TVN. Odcinki można oglądać w każdy czwartek o godzinie 21:30. Nie będzie tak jednak 18 sierpnia. Tego dnia widzowie nie zobaczą Magdy Gessler ratującej kolejnej restauracji. Dlaczego? Wyjaśniamy powód przerwy w emisji.

Kuchenne rewolucje to jeden z ulubionych programów polskich widzów. Już od wielu lat Polacy mogą przyglądać się działaniom Magdy Gessler, która jeździ po kraju, aby pomagać różnym małym restauracjom. Odcinki reality show są pełne emocji. Nie brakuje momentów zabawnych, jak i momentów pełnych łez i złości. Wszystko to sprawia, że widzowie z wypiekami na twarzy śledzą działania najpopularniejszej polskiej restauratorki. Teoretycznie kolejny odcinek powinien zostać wyemitowany w czwartek 18 sierpnia 2022. Co prawda mowa o powtórce, a nie o premierowym odcinku, jednak i tak wiele osób oglądała program. Niestety tego dnia odcinka nie będzie. Sprawdź dlaczego.

ZOBACZ TAKŻE: Kuchenne rewolucje - najbardziej hardcorowe odcinki. Te momenty programu przeszły do historii

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055

Kuchenne rewolucje 18.08.2022 - dlaczego nie ma odcinka?

Kuchenne rewolucje nie zostaną wyemitowane w czwartek 18 sierpnia, ponieważ tego dnia odbędzie się jeden z koncertów w ramach Top Of The Top Sopot Festival 2022. Będzie to już trzeci dzień słynnego festiwalu. Kiedy Kuchenne rewolucje wrócą na antenę?

Sonda
Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?

Kuchenne rewolucje - kiedy kolejny odcinek?

Na kolejny odcinek programu widzowie TVN-u nie będą musieli długo czekać. Po zakończeniu festiwalu w Sopocie program wróci do swojej tradycyjnej emisji. Oznacza to, że nowy epizod reality show z Magdą Gessler zostanie wyemitowany w czwartek 25 sierpnia. Start tradycyjnie o godzinie 21:30.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE