Kuchenne rewolucje

i

Autor: TVN Magda Gessler w programie Kuchenne rewolucje.

Kuchenne rewolucje - Bistro 43 300 - Bistro u rodziny Gębalskich w Bielsku-Białej [MENU, CENY, ADRES]

2022-11-24 13:07

Kuchenne rewolucje - czas na kolejny odcinek, którego emisję zaplanowano na czwartek, 24 listopada 2022 roku. Tym razem Magda Gessler odwiedzi Bistro 43 300 w Bielsku-Białej. Po rewolucji zmieni ona nazwę na Bistro u rodziny Gębalskich. Gdzie dokładnie znajduje się lokal? Co i za ile można w nim zjeść? Sprawdź niżej.

Kuchenne rewolucje 24.11.2022. Magda Gessler odwiedzi lokal w Bielsku-Białej, gdzie mieszka 150 tysięcy mieszkańców. Bistro 43 300 najchętniej nakarmiłoby ich wszystkich. Lokal swoją nazwę wziął od kodu pocztowego Bielska, a prowadzą go małżonkowie Natalia i Robert, z pomocą taty Roberta, Krzysztofa. Problem w tym, że żadne z nich nie miało o gastronomii bladego pojęcia. Codzienna walka o gości nie przynosiła żadnych efektów, a włożone w biznes oszczędności życia, dawno się skończyły. Co więcej, młodzi właściciele spędzając w restauracji całe dnie, zaniedbywali życie rodzinne. Mieli wyrzuty sumienia, że ich pięcioletni synek ciągle czeka na rodziców. Ciężka i czasochłonna praca zamiast przynosić zyski, przynosiła powiększające się zadłużenie i frustracje. Nie radząc sobie z problemami, Robert zaczął sięgać po alkohol. Na szczęście w porę znalazł pomoc i dziś nie tylko jest trzeźwy, ale jako terapeuta uzależnień, pomaga innym. Z kolei o pomoc w ratowaniu upadającego bistro, właściciele postanowili poprosić Magdę Gessler. Restauratorka dokonała rewolucji i zmieniła nazwę miejsca na Bistro u rodziny Gębalskich. Co można teraz tam zjeść? 

ZOBACZ TAKŻE: Kuchenne rewolucje - najbardziej hardcorowe odcinki. Te momenty programu przeszły do historii

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Bistro u rodziny Gębalskich - menu, ceny

Przykładowe dania z karty:

  • Pyszne bułeczki z szynką San Daniele - 17.00 zł 
  • Słoneczny krem - 26.00 zł 
  • Boeuf Bourguignon - 56.00 zł
  • Sałatka beskidzka - 34.00 zł
  • Tarta z morelami i adwokatem - 18.00 zł
  • Rosół z makaronem - 16.00 zł
  • Zupa czosnkowa z serem żółtym i grzankami - 18.00 zł
  • Flaki Gębalskiego - 26.00 zł
Sonda
Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?

Bistro u rodziny Gębalskich - adres

Niektórzy mogą się zastanawiać, gdzie dokładnie w Bielsku-Białej znajduje się Bistro u rodziny Gębalskich. Jego adres to ulica Komorowicka 110, 43-300 Bielsko-Biała.