Kuba Zdrójkowski jest prawdziwym siłaczem. Pokonał nawet Pudziana!

i

Autor: Screen z YT: Jakub Zdrójkowski na torze Ninja Warrior Polska/ Polsat Wiosna 2023

Ninja Warrior

Kuba Zdrójkowski jest prawdziwym siłaczem. Pokonał nawet Pudziana!

2023-03-31 9:18

Jakub Zdrójkowski w Ninja Warrior radził sobie niemal śpiewająco. Choć celebryci rzadko dochodzą do dalszych etapów toru, on zdecydowanie nie zawiódł fanów znanego formatu. Czy aktorowi udało się przejść przez hardcorową drogę w całości? Na jakim etapie zakończył swoją przygodę z programem?

Ninja Warrior jest jednym z najtrudniejszych programów telewizyjnych - temu nie da się zaprzeczyć. Uczestnicy, którzy przechodzą do dalszych etapów, muszą mieć naprawdę dużo siły! W poprzednich sezonach to wyzwanie nie udało się wielu celebrytom. Kuba Zdrójkowski swoich sił na torze próbował już drugi raz. Choć rok temu szło mu naprawdę dobrze, zakończył swoją przygodę przed upływem minuty, na jednym z początkowych faz. W tym roku sytuacja wyglądała jednak inaczej. Aktor radził sobie śpiewająco, dzięki czemu śmiało można powiedzieć, że swoim występem pokonał największych siłaczy, którzy odpadali znacznie wcześniej!

ZOBACZ TAKŻE: Kuba Zdrójkowski - wiek, wzrost, brat, Gumball, filmy, seriale, Ninja Warrior

Shake Your Eska #24 | Miley Cyrus

Kuba Zdrójkowski w Ninja Warrior

Kuba Zdrójkowski po raz drugi wziął udział w programie rozrywkowym Ninja Warrior. Już od początku było widać, że ma w sobie więcej pewności siebie, niż ostatnim razem. Z pozytywnym nastawieniem rozpoczął tor, dzięki czemu szło mu naprawdę fantastycznie, przez całą jego długość. Choć w przeszłości wielu celebrytom nie udało się przejść całego toru, 22-letni aktor tego dokonał. Całość zajęła mu około dwie minuty, co jest naprawdę dobrym wynikiem, którego może mu pozazdrościć sam Mariusz Pudzianowski!

ZOBACZ TAKŻE: Adam i Kuba Zdrójkowscy ZERWALI KONTAKT! Dopiero teraz wyszło na jaw, dlaczego

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE