Adam i Kuba Zdrójkowscy

i

Autor: AKPA

Adam i Kuba Zdrójkowscy ZERWALI KONTAKT! Dopiero teraz wyszło na jaw, dlaczego

2023-01-31 9:02

Z pewnością dla wielu z was Adam i Kuba Zdrójkowscy uchodzili za rodzeństwo idealne. Jak się jednak okazuje, znani bliźniacy przez wiele lat prawie w ogóle nie mieli ze sobą kontaktu. Aktor z Rodzinki.pl zdobył się na szczere wyznanie i ujawnił, jakie relacje łączą ich obecnie.

Adam i Kuba Zdrójkowscy to prawdopodobnie najpopularniejsi dziś bliźniacy w polskim show-biznesie. Obaj rozwijają się aktorsko, a dodatkowo regularnie można zobaczyć ich w popularnych programach telewizyjnych. Nigdy jednak razem. Choć można by pomyśleć, że to kwestia zachowania higieny pracy i świadome ograniczanie możliwości współpracy z osobą z bliskiego otoczenia, to nic bardziej mylnego. Jak wyznał Adam Zdrójkowski, w życiu prywatnym bliźniaków więcej dzieli, aniżeli łączy. Do tego stopnia, że 22-latkowie nie mieli ze sobą kontaktu przez osiem lat.

Kochamy się jak bracia, ale właściwie nigdy nie byliśmy przyjaciółmi. Mieliśmy ciche dni przez ostatnie osiem lat. Proponowałem wielokrotnie Kubie sparing na profesjonalnym ringu, ale na szczęście obyło się bez rozlewu krwi - wyznał aktor w rozmowie z Co za tydzień. 

W pewnym momencie bracia przestali nawet obserwować się na Instagramie.

To były jakieś gówniarskie zagrywki, zupełnie bez sensu. Dziś jest już normalniej, ale to ciągle szorstka przyjaźń - dodał Kuba.

Momentem przełomowym okazało się rozstanie Adama z Wiktorią Gąsiewską, również aktorką. 

Wiktoria Gąsiewska odpaliła się na imprezie karaoke. Ależ ona ma głos!

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Adam i Kuba Zdrójkowscy nie mieli kontaktu

Adam i Kuba zapewniają, że najgorsze już za nimi. Momentem przełomowym dla relacji popularnych braci okazało się rozstanie aktora znanego z serialu Rodzinka.pl z Wiktorią Gąsiewską, co 22-latek potwierdził w wywiadzie dla Faktu.

Jestem na etapie rekonstrukcji mojej kariery i życia prywatnego. Przez ostatnie miesiące wiele się u mnie zmieniło. Zakończył się mój wieloletni związek, miałem swoje problemy. Nie było lekko. Brat przyszedł mi wtedy z pomocą - wyznał.

Sonda
Lubisz Adama Zdrójkowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE