Jakub Zdrójkowski

i

Autor: AKPA

Kuba Zdrójkowski - wiek, wzrost, brat, Gumball, filmy, seriale, Ninja Warrior

2023-03-28 11:24

Kim jest Kuba Zdrójkowski? To kilkunastoletni polski aktor, który swoja karierę zaczynał wspólnie z bratem bliźniakiem. Największą popularność przyniosła mu rola w serialu "Rodzina zastępcza plus" i "Rodzinka.pl". Co jeszcze wiemy o Jakubie? Zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje o aktorze w jednym miejscu.

Kuba Zdrójkowski - wiek, wzrost, brat, Gumball, filmy, seriale, Barwy Szczęścia, Ninja Warrior. Wielu widzów zapewne doskonale zna tytuły, w których pojawiał się młody aktor. Niektórzy chcieliby poznać go również od tej drugiej strony i dowiedzieć się odrobinę więcej na temat jego życia. Pierwszą ekranową rolę dostał już w wieku 4 lat! Wystąpił wtedy w reklamie, a zaledwie rok później dostał angaż w serialu "Magda M.". Jego kariera nabrała tempa po zagraniu w Rodzince Zastępczej Plus. To właśnie ta rola przyniosła mu największą rozpoznawalność. Co jeszcze wiemy o aktorze?

Kuba Zdrójkowski - wiek, wzrost

Jakub urodził się 29 maja 2000 roku w Warszawie, więc w 2022 skończył 22 lata. Według informacji podanych w internecie ma 182 cm wzrostu.

Kuba Zdrójkowski - brat

Aktor ma brata bliźniaka - Adama Zdrójkowskiego, z którym wielokrotnie pojawiał się na ekranach i imprezach branżowych. Wielu widzów może kojarzyć Adama z The Voice of Poland, Dance Dance Dance, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, czy serialu "Rodzinka.pl".

Kuba Zdrójkowski - Wiktoria

Z racji tego, że ma brata bliźniaka, to wiele osób potrafi ich mylić. Często pojawia się imię Wiktorii przy imieniu Kuby. Jednak to jego brat, Adam, w latach 2017-2021 był w związku z aktorką Wiktorią Gąsiewską.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Kuba Zdrójkowski - Gumball

Jakub Zdrójkowski to nie tylko aktor. Mężczyzna podkładał również głos w wielu popularnych produkcjach. Jednym z najpopularniejszych tytułów jest Niesamowity świat Gumballa, gdzie wcielił się w tytułowego bohatera. Kubę można również usłyszeć w Ostatnim Autobusie, Jedenastce, Nawiedzonych i filmie Sneakerella.

Kuba Zdrójkowski - Barwy Szczęścia i Ninja Warrior

W jakich filmach i serialach grał Kuba Zdrójkowski? Aktor najbardziej znany jest z roli Kuby w Rodzince.pl. Występował również m.in. w Ciacho, Barwy Szczęścia, Ojciec Mateusz i Hotel 52. Od 2021 roku jest gwiazdą serialu Kowalscy kontra Kowalscy. Mogliśmy go oglądać również w programach telewizyjnych Ninja Warrior i Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE