gwiazdy

Kuba Klawiter był gwiazdą TV4. Z powodzeniem prowadził "Big Brothera" i zniknął. Dziś ma ogromne zasięgi w mediach społecznościowych!

2024-05-23 16:08

Pamiętacie "Big Brother 4.1" i "Big Brother 5"? Jeśli tak, to na pewno kojarzycie Kubę Klawitera, który z powodzeniem prowadził obie edycje kultowego reality-show i był wielką gwiazdą stacji TV4. Prezenter porzucił karierę telewizyjną na rzecz popularności w internecie. Jego kanały mają ogromne zasięgi!

Kuba Klawiter dał się poznać szerszej publiczności w 2007 roku, gdy to właśnie jemu przypadła rola prowadzącego format "Big Brother 4.1". Program powrócił wówczas po dłuższej nieobecności i to właśnie w nim zadebiutowała charyzmatyczna, wspominana do dziś Jolanta Rutowicz. Widzowie równie mocno, co bohaterów czwartej edycji programu, polubili też debiutującego w roli prowadzącego Kubę Klawitera, a on z czasem stał się flagową gwiazdą stacji TV4, dziś emitującej między innymi popularne bikini-show "Love Island. Wyspa miłości". Prezenter z powodzeniem poprowadził kolejną edycję "Wielkiego Brata". Ta cieszyła się mniejszą popularnością i po jej zakończeniu format zniknął z anteny. Nie wszyscy wiedzą o tym, że Klawiter wystąpił w teledysku do kultowego hitu Gosi Andrzejewicz "Pozwól żyć" z 2006 roku, ani o tym, że jest specjalistą od gadżetów. W 2013 roku prowadził program "Nowy gadżet" na TVN Turbo, a aktualnie robi sporą karierę w mediach społecznościowych i na YouTubie.

Pożar w domu Wielkiego Brata. Kultowy budynek stanął w ogniu! Luksusowa willa stała się ruiną

DODA I SMOLASTY O SINGLU NIE ŻAŁUJĘ I ZNAJOMOŚCI Z KSIĄŻULO

Kuba Klawiter po latach

Po dwóch edycjach "Big Brother" zniknął z anteny TV4, a Kuba Klawiter otrzymał propozycje poprowadzenia innych formatów. Te, jak wyznał po latach, na szczęście nie okazały się hitami. Sporym sukcesem cieszył się natomiast emitowany przez TVN Turbo "Nowy gadżet". To właśnie nowinki technologiczne są konikiem Klawitera i to im poświęcił swoje zawodowe życie. Na samym Instagramie Kubę śledzi ponad 140 tysięcy osób, natomiast na YouTubie... prawie milion. Zobaczcie, jak wygląda 42-letni dziś Kuba.