Dom Wielkiego Brata

i

Autor: YouTube/tvnpl

szok

Pożar w domu Wielkiego Brata. Kultowy budynek stanął w ogniu! Luksusowa willa stała się ruiną

2024-05-23 14:13

Po kilkunastu latach nieobecności format "Big Brother" powrócił na antenę w 2019 roku. Uczestnicy najpopularniejszego reality-show w Polsce zamieszkali w położonej w Piasecznie willi, która wcześniej należała do gwiazd innego hitowego formatu TVN - "Top Model". W środę wieczorem dom Wielkiego Brata stanął w ogniu. Już wcześniej stał się jednak ruiną!

Czy nad domem Wielkiego Brata, w którym mieszkali uczestnicy szóstej i siódmej odsłony show, ciąży jakieś fatum? Przyglądając się jego losom, naprawdę można tak pomyśleć! W 2019 roku telewizja TVN zdecydowała się na reaktywację kultowego formatu, który na początku lat 2000 nie miał sobie równych. Tym razem uczestnicy formatu, który mimo zakrojonej na szeroką skalę promocji, został zdjęty z anteny po dwóch sezonach, zamieszkali w znajdującej się w podwarszawskim Piasecznie willi, która służyła wcześniej jako dom modelek i modeli w "Top Model". W marcu 2023 roku biorąca udział w 6. edycji programu Justyna Żak podzieliła się z fanami szokującym odkryciem. Opuszczony dom Wielkiego Brata stał się ruiną. Nikt nie spodziewał się tego, że zaledwie rok później spotka go jeszcze gorszy los. Obiekt stanął w płomieniach!

Tak dziś wygląda dom z Big Brothera. Dom Wielkiego Brata to kompletna ruina!

Co stało się ze zwycięzcami Big Brothera?

Pożar w domu Wielkiego Brata

W nocy z 22 na 23 maja 2024 roku doszło do pożaru, a opuszczona willa, którą doskonale znają widzowie "Big Brothera" i "Top Model", stanęła w ogniu. Na miejscu pracowało aż sześć zastępów straży pożarnej.

Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 20:55. Doszło do pożaru budynku mieszkalnego o wymiarach 50 metrów na 30 merów. Spaleniu uległy drewniane elementy wykończenia sufitu. Pożar zamknął się w obszarze 15 metrów kwadratowych − przekazał "Super Expressowi" Łukasz Darmofalski z piaseczyńskiej straży pożarnej.

O pożarze w swoich social mediach poinformowała też Madzia Wójcik, zwyciężczyni 6. edycji.

Jakaś zła passa w powietrzu ostatnio jest. Mój dom się pali! Ale smutno - napisała.