Kto to kupi? - jeden z prowadzących to uczestnik Gogglebox! Kim jest?

2020-01-29 10:43
Kto to kupi? - o co chodzi w nowym programie TTV?
Autor: TTV Kto to kupi? - o co chodzi w nowym programie TTV?

Wiosną 2020 roku w telewizji rozpocznie się nowa ramówka, a wraz z nią na antenę stacji trafią nowe programy. Jednym z nich jest Kto to kupi? propozycja TTV, która bazuje na formacie bardzo popularnym w Wielkiej Brytanii - Buy It Now. Czy nowy program stacji okaże się hitem na miarę Królowych życia czy Gogglebox. Przed telewizorem? Szansa jest spora, zwłaszcza że jednym z prowadzących Kto to kupi? będzie świetnie znany widzom tego drugiego programu uczestnik.

Kto to kupi? - jeden z prowadzących to uczestnik Gogglebox! Kim jest, kto będzie mu partnerował i kogo zobaczymy w jury programu? Kto to kupi? to program, w którym uczestnikami są wynalazcy i pomysłodawcy nietypowych gadżetów, marzący o tym, aby ich produkt wszedł do sprzedaży. Ich zadaniem jest przekonanie w ciągu 90 sekund jak największej liczby osób znajdujących się na widowni, aby zdecydowały się na zakup przedmiotu.

Kto to kupi? - prowadzący i jury

Jednym z prowadzących program został Krzysztof Ufnal, którego z pewnością świetnie znają widzowie programu Gogglebox. Przed telewizorem, który także emitowany jest w stacji TTV. Ufnal jest w Gogglebox od 8 sezonu, tworzy w nim trio wraz z Konradem Mariańskim i Jakubem Felińskim. W programie Kto to kupi? u jego boku zobaczymy dziennikarza Jana Pirowskiego, znanego m.in. z programu DeFacto, który związany jest także z Radiem ESKA.

Jeśli przynajmniej jedna osoba z publiczności wyrazi chęć zakupu przedstawianego przez uczestnika produktu, ma on wówczas szansę zaprezentować go przed inwestorami zasiadającymi w jury, którzy mogą wyrazić chęć faktycznego wprowadzenia gadżetu na rynek. W składzie jury zasiadają Hanna Zasada, Jacek Prowadzisz, Adam Deresiewicz oraz Sławomir Harazin. Program emitowany będzie w niedziele począwszy od 1 marca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE