Kto to kupi? - o co chodzi w nowym programie TTV?

2019-12-03 13:56
Kto to kupi? - o co chodzi w nowym programie TTV?
Autor: TTV Kto to kupi? - o co chodzi w nowym programie TTV?

Kto to kupi, to najnowsza propozycja telewizji TTV. To format, który został stworzony przez Studio Lambert dla Channel 4. O co chodzi w programie Kto to kupi?

Kto to kupi? - o co chodzi w nowym programie TTV? Wiosną przyszłego roku stacja TTV rozpocznie emisję serii Kto to kupi?. To polska wersja brytyjskiego formatu, w którym twórcy niecodziennych gadżetów i wynalazków będą walczyć o możliwość wprowadzenia ich produktu do szerokiej dystrybucji. Zdjęcia do 10 odcinków rozpoczną się w styczniu w Alwerni pod Krakowem.

Kto to kupi? - o co chodzi w nowym programie TTV?

W programie Kto to kupi? zwykła sprzedaż produktu zmienia się w prawdziwe show. Zgodnie z regułami serii, uczestnicy będą mieli tylko półtorej minuty – czas, który według psychologów określa, czy decydujemy się wydać pieniądze – aby przekonać 100 osób na widowni, by kupili ich gadżet. Podczas każdego występu publiczność, której produkt się spodoba, sygnalizuje chęć zakupu. Jeśli tak się nie stanie, kolejny uczestnik dostaje szansę. W przypadku, kiedy chociaż jedna osoba kupi gadżet, wynalazca ma szansę powiększyć swoje zamówienie i sprzedać swój pomysł trzem inwestorom zasiadającym w jury. Każdy uczestnik ma szansę na kontrakt z dystrybutorem, ale tylko wtedy, jeśli przed publicznością i jury będzie potrafił zamienić się w doskonałego sprzedawcę. Zdjęcia do 10 odcinków rozpoczną się w styczniu w Alwerni pod Krakowem.

NAJNOWSZE