Krzysztof Krawczyk

i

Autor: Materiały Prasowe

Krzysztof Krawczyk - całe moje życie. Powtórka, online, kiedy i o której oglądać film o muzyku?

2020-12-23 11:48

Twórcy obrazu, Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski opowiadają historię artysty sięgając po 300 godzin archiwalnych materiałów filmowych i nagrań dźwiękowych. Oprócz samego Krzysztofa Krawczyka, w filmie refleksjami i wspomnieniami podzielą się: żona – Ewa Krawczyk, menadżer – Andrzej Kosmala, zaprzyjaźniony kompozytor – Ryszard Poznakowski, autor największych przebojów – Wojciech Trzciński, jak również przedstawiciele kolejnego muzycznego pokolenia – Andrzej Smolik i Andrzej Piaseczny.

Krzysztof Krawczyk - całe moje życie. Powtórka, online, kiedy i o której oglądać film o muzyku? W filmie wykorzystano szereg unikatowych nagrań i niepublikowanych materiałów archiwalnych, które chronologicznie dokumentują życie Krzysztofa Krawczyka. Obraz ma też charakter refleksyjnej autobiografii. W intymnych wyznaniach artysta odnosi się do tego, jaki chciał być, jaki był i jak dziś ocenia samego siebie.

Krzysztof Krawczyk - całe moje życie. Powtórka, online, kiedy i o której oglądać film o muzyku?

Premierowo emisję filmu przedstawiającego biografię Krzysztofa Krawczyka będzie można obejrzeć 25 grudnia 2020 o godzinie 21:00. Powtórkę będzie można obejrzeć natomiast w sobotę 26 grudnia o godzinie 00:15, a także 14:30 w TVP Polonia. Film Krzysztof Krawczyk - całe moje życie dostępny będzie także online na platformie Vod.tvp.pl. Za reżyserię dokumentu odpowiadają Krystian Kuczkowski oraz Michał Bandurski.

ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE