Golec uOrkiestra

i

Autor: wbf

Koncerty świąteczne 2020 POLSAT - emisja, powtórka, online. Co oglądać w wigilię i święta?

2020-12-23 12:04

Święta Bożego Narodzenia to czas, który spędzamy z najbliższymi nam osobami. Nie może zabraknąć choinki, świątecznych ozdób, wigilijnego stołu, prezentów oraz wspólnego kolędowania. Jak co roku, największe stacje telewizyjne zorganizowały wspólne kolędowanie, do którego zapraszają wszystkich widzów. Plejada gwiazd polskiej sceny muzycznej wystąpi podczas koncertów kolęd oraz świątecznych piosenek w Polsacie. Kiedy i o której je oglądać?

Koncerty świąteczne 2020 POLSAT - emisja, powtórka, online. Co oglądać w wigilię i święta? Okres świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, podczas którego nareszcie mamy chwilę, aby spotkać się z najbliższymi nam osobami. To właśnie wtedy wspólnie zasiadamy przy jednym stole, na którym znaleźć można 12 przepysznych wigilijnych dań. Podczas świąt nie może zabraknąć również choinki oraz wspólnego kolędowania. Telewizja Polsat przygotowała świąteczne koncerty, podczas których usłyszymy najpiękniejsze kolędy oraz świąteczne piosenki, w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Sprawdźcie szczegóły.

Koncerty świąteczne 2020 POLSAT - 24.12

  • 12:30 - Wielkie kolędowanie z Polsatem - Święta Lipka
  • 13:00 - Wielkie kolędowanie z Polsatem. Warszawa - Praga
  • 13:45 - Wielkie kolędowanie z Polsatem - Kraków
  • 14:45 - Wielkie kolędowanie z Polsatem - Warszawa
  • 15:45 - Golec uOrkiestra. Kolędowanie z Janem Pawłem II w 100-lecie urodzin świętego
  • 16:45 - Wielkie kolędowanie z Polsatem - Mariańskie Porzecze

Koncerty świąteczne 2020 POLSAT - 25.12

  • 11:15 - Golec uOrkiestra. Kolędowanie z Janem Pawłem II w 100-lecie urodzin świętego

Ekstremalny quiz wiedzy o Świętach Bożego Narodzenia. Sprawdź się, nie będzie łatwo!

Pytanie 1 z 15
Popularna piosenka „Jingle Bells” została napisana na Boże Narodzenie.
Quiz o Świętach Bożego Narodzenia

Koncerty świąteczne w Polsat online

Koncerty świąteczne transmitowane w Polsacie będzie można obejrzeć za darmo w internecie na stronie WP Pilot - po wcześniejszym zarejestrowaniu się. Dodatkowo koncerty emitowane będą również za darmo w serwisach takich jak: Ipla.tv czy też YouTube.

Koncerty świąteczne w Polsat - powtórki

Jak na razie Polsat przygotował powtórkę jedynie wigilijnego koncertu Golec uOrkiestra. Kolędowanie z Janem Pawłem II w 100-lecie urodzin świętego. Powtórna emisja odbędzie się w piątek, 25 grudnia, o godzinie 11:15. Pozostałe koncerty z pewnością znajdziemy w serwisie Ipla.tv

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE