Marcin Dorociński

i

Autor: AKPA

Marcin Dorociński w Mission Impossible. Kiedy premiera kultowego filmu?

2022-10-24 9:29

To już oficjalne! Marcin Dorociński pojawi się w Mission Impossible. Polski aktor podzielił się ekscytującym newsem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kiedy zobaczymy go u boku takich gwiazd jak Tom Cruise? Sprawdźcie, na kiedy zaplanowano premierę Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One.

Marcin Dorociński w Mission Impossible. Popularny aktor potwierdził krążące od miesięcy doniesienia, jakoby miał wystąpić u boku samego Toma Cruise'a w kolejnych częściach ponadczasowej serii Mission Impossible. Pierwsze pogłoski dotyczące zaangażowania Polaka pojawiły się tuż po tym, jak na Twitterze jej reżysera Christophera MacQuarriego opublikowano zdjęcie, na którym był obecny. Marcin Dorociński nie komentował jednak odkrycia internautów, aż do teraz. Za pośrednictwem mediów społecznościowych gwiazdor polskiego kina oficjalnie potwierdził, że wystąpi w dwóch filmach z serii Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One i Dead Reckoning Part Two.

Pozdrawiam Was serdecznie z Londynu. Nadszedł dzień, w którym (dzięki uprzejmości producentów filmu Mission Impossible @tomcruise i #christophermcquarrie) - po miesiącach spekulacji, mogę z radością i niemałym wzruszeniem potwierdzić swój udział w tej legendarnej serii. (...) Pierwszym castingiem, który otrzymałem od mojej londyńskiej agencji był MI - Ghost Protocol. Przegrałem. Od tego czasu nagrałem ponad 1200 self tape’ów. I przegrałem je wszystkie. Pierwszy self tape wygrałem w zeszłym roku - po ponad dziesięciu latach żmudnych nagrań, wielkich nadziei i starań. Po 1200 wcześniejszych bolesnych i dotkliwych porażkach. I te dwa wygrane to była @netflixvalhalla i MI: Dead Reckoning. I teraz mogę dzielić się moją radością z Wami. Dlatego wierzcie w swoje marzenia i nie poddawajcie się. Wasz wielki sen, wyczekane marzenia mogą czekać za rogiem. Cierpliwości i odwagi. Szerokości! - napisał.

Tym samym aktor zapowiedział również, że poza Mission Impossible, zobaczymy go też w serialu Wikingowie: Walhalla.

Kinowy hit Parasite w TV - powtórka. Kiedy oglądać?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Marcin Dorociński w Mission Impossible - kiedy?

Kiedy premiera Mission Impossible: Dead Reckoning Part One. Zgodnie z zapowiedziami producentów, pierwsza z dwóch ostatnich części serii zadebiutuje w kinach dokładnie 14 lipca 2023 roku. Na jej następcę będziemy musieli zaczekać do przyszłego roku. Marcinowi gratulujemy i życzymy kolejnych międzynarodowych sukcesów.

Sonda
Lubisz serię M:I z Tomem Cruisem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE