Królowe życia

i

Autor: Materiały Prasowe

Królowe życia - Żyleta. Kim jest przyjaciółka Kasi? Co o niej wiemy?

2020-09-04 16:24

Przyjaciółkę Kasi, Żyletę, poznaliśmy w ósmym sezonie, który emitowany był wiosną 2020 roku. Od samego początku widzowie niezwykle polubili ten duet na ekranie, który dostarcza tyle rozrywki, co spotkania Dagmary z Edzią! W ósmym sezonie Żyleta pomagała Kasi pozbierać się po rozstaniu z chłopakiem, a z kolei Kasia pomagała Żylecie przygotować się na randkę. Mimo że kobiety są ze sobą bardzo blisko związane, sporo je dzieli - Żyleta nie jest fanką operacji plastycznych i poprawiania urody.

Królowe życia - Żyleta. Kim jest przyjaciółka Kasi i co o niej wiemy? W dziewiątym sezonie lubiany przez widzów duet powróci i przeżyje masę szalonych perypetii. Na samym początku sezonu Żyleta i Kasia będą musiały dojechać na komunię do Krakowa. Już sama podróż będzie obfitowała w serię przygód, które jeszcze długo będą wspominać.

Królowe życia - Żyleta. Kim jest przyjaciółka Kasi i co o niej wiemy?

Wszystko wskazuje na to, że o przyjaciółce Kasi dowiemy się więcej dopiero w dziewiątym sezonie Królowych życia. Póki co wiadomo jedynie, że jest singielką, poszukuje partnera i podobnie jak Kasia - lubi imprezować. Wiadomo również, że ich przyjaźń między nimi trwa już dość długo. W odcinkach Królowych życia emitowanych jesienią 2020 dojdzie do wielu przezabawnych sytuacji z ich udziałem!

O jaki program rozrywkowy chodzi? Zgadniesz po 3 słowach?

Pytanie 1 z 10
Demolka, loki, jedzenie

W czwartym odcinku dziewiątego sezonu Kasia i Żyleta cały czas będą w drodze. Przyjaciółki wykorzystają fakt, że były tuż pod swoim ukochanym Krakowem i uznają, że trochę poimprezują. W nocy będą szaleć w modnych klubach, a następnego dnia rano delektować się kawką na rynku. Jak za starych dobrych czasów...

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE