Sylwia Peretti

i

Autor: TTV

Królowe życia - Sylwia Peretti. Kim jest uczestniczka programu i co o niej wiemy?

2020-08-27 11:57

Dziewiąty sezon Królowych życia, którego emisja została zaplanowana na jesień 2020, z pewnością wzbudzi wiele emocji! Fani programu TTV nie mogli pogodzić się z decyzją stacji odnośnie do tego, że w nowych odcinkach nie zobaczymy Rafała i Gabriela. Twórcy show zadbali jednak, aby w najnowszym sezonie nie było nudno, a w Królowych życia pojawi się aż sześciu nowych uczestników. Jedną z nich jest Sylwia Peretti.

Królowe życia - Sylwia Peretti. Kim jest uczestniczka programu i co o niej wiemy? Fani Kuchennych rewolucji mogli zauważyć, że program TTV nie jest dla Sylwii debiutem telewizyjnym! Uczestniczka Królowych życia kilka lat temu poprosiła Magdę Gessler o pomoc w uratowaniu swojej restauracji. Niestety, rewolucja nie wypadła pomyślnie.

Królowe życia - Sylwia Peretti. Kim jest uczestniczka programu i co o niej wiemy?

Sylwia Peretti dołączyła do Królowych życia od dziewiątego sezonu. Jak sama mówi o sobie w filmiku zza kulis sesji do programu, Królową życia jest na co dzień, nie tylko przed kamerami. W 2011 roku wzięła udział w programie Kuchenne rewolucje - Magda Gessler pomagała uratować mieszcząca się w Krakowie restaurację U Jędzy, której Sylwia była współwłaścicielką. Niestety, rewolucja się nie udała, a obecnie nowa knajpa, która powstała w miejscu U Jędzy, już nie istnieje.

Gwiazdy w popularnych programach

Pytanie 1 z 6
Program Love Island Polska jest prowadzony przez...

Sylwia prowadziła także swój salon SPA, a ponadto rozpoczęła karierę w modelingu - ma nawet swój profil na stronie bemodels.pl. Jak wynika z Instagrama, Sylwia jest bardzo blisko związana ze swoim partnerem, chętnie pozuje do odważnych zdjęć i nie wstydzi się pokazywać swojego ciała.

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek jednak będą małżeństwem z trójką dzieci! Zdradzi ją z seksowną asystentką - WIDEO
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE