Kraina lodu 3 nie ma szans na powstanie? Aktor dubbingujący Olafa ocenia

2020-06-02 16:36 aw
Kraina lodu
Autor: Walt Disney Pictures - Walt Disney Animation Studios/Collection/East News

Pierwsza część Krainy lodu ukazała się w 2013 roku i zdetronizowała niemal wszystkie animacje Disneya, które ukazały się do tego czasu. Animację o losach Anny i Elsy pokochały dzieci na całym świecie, a film okazał się absolutnym hitem. Po takim sukcesie pewne było, że produkcja doczeka się drugiej części, jednak na nią fani Krainy lodu musieli naczekać się naprawdę długo, bo aż sześć lat.

Kraina lodu 3 powstanie? Odpowiedzi na to pytanie poszukują fani filmu na całym świecie i zadają je sobie od dnia premiery drugiej części animacji, która ukazała się w listopadzie 2019 roku. Mimo że kontynuacja Krainy lodu okazała się hitem box office i cieszyła bardzo dużą frekwencją w kinach, została przyjęta przez widzów nieco chłodniej niż pierwsza część.

Kraina lodu 3 trafi na ekrany kin? Aktor dubbingujący Olafa komentuje

Od premiery drugiej części twórcy filmu oficjalnie nie zajęli żadnego oficjalnego stanowiska w kwestii Krainy lodu 3. Druga część Krainy lodu zdecydowanie nie może narzekać na niski przychód, jednak została kiepsko oceniona przez krytyków, a także niemal zupełnie pominięta podczas Oscarów 2020, nie otrzymując nawet nominacji dla najlepszego filmu animowanego. Josh Gad, aktor dubbingujący Olafa w oryginalnej wersji filmu, został zapytany przez serwis Popculture, co sądzi o możliwości powstania trzeciej części Krainy lodu.

Gad zaznaczył, że druga część filmu powstała tylko dlatego, że twórcy znaleźli bardzo wyraźny powód, aby opowiedzieć dalszą część historii bohaterów znanych z Krainy lodu i że jego zdaniem bez tego film by nie powstał. Podkreślił także, że nie będzie Krainy lodu 3, jeśli tutaj także nie będzie bardzo konkretnego pomysłu na dalszą część fabuły. Gad powiedział tez, że nie widzi szansy, aby mógł powstać film o samym Olafie w oderwaniu od reszty bohaterów. Wiele wskazuje na to, że jeśli Kraina lodu 3 faktycznie mogłaby powstać, termin tego filmu zapewne byłby mocno odległy i raczej nie ma co nastawiać się, że nastąpi to zbyt szybko.

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE