Kraina lodu 2 - serial pokaże kulisy powstawania animacji. Kiedy premiera?

2020-05-15 16:30
Kraina lodu
Autor: Walt Disney Pictures - Walt Disney Animation Studios/Collection/East News

Kraina lodu to bezsprzecznie jedna z najpopularniejszych animacji wszech czasów. Film o przygodach Anny i Elsy stał się już niemal produkcją kultową, która podbiła serca widzów na całym świecie. Po pierwszej części, która ukazała się w 2013 roku, fani aż sześć lat musieli czekać na sequel - ostatecznie ukazał się on pod koniec 2019 roku i niestety najprawdopodobniej zapowiada już koniec historii Arendelle. Chociaż - ostateczne decyzje nie zostały jeszcze podjęte.

Kraina lodu 2 - serial pokaże kulisy powstawania animacji. Kiedy premiera i co już wiadomo o nowej produkcji? Widzowie, którzy tracą już nadzieję, na kolejne części Krainy lodu, mogą zawsze pocieszyć się kilkoma minifilmami - jak np. Gorączka lodu czy Przygoda Olafa. Niewykluczone także, że w najbliższym czasie ukaże się również kolejna krótka produkcja nawiązująca do drugiej części filmu.

Kraina lodu 2 - serial pokaże kulisy powstawania animacji. Kiedy premiera?

Jak podaje serwis Entertainment Weekly, serial ma nazywać się Into the Unknown: Making Frozen 2, co jest oczywiście nawiązaniem do tytułu piosenki z drugiej części filmu, której polski tytuł został przetłumaczony na Chcę uwierzyć snom. Serial ma pokazać pracę całej ekipy, artystów, animatorów, techników i pokazać, jak wyglądały przygotowania do tego, aby druga część Krainy lodu mogła ujrzeć światło dzienne.

Serial ukaże się na platformie Disney+, a jego premiera w Stanach Zjednoczonych została zaplanowana na 26 czerwca. Produkcja ma składać się łącznie z 6 odcinków. Platforma Disneya póki co nie jest jeszcze niestety dostępna w Polsce, a firma jak na razie nie podała nawet przybliżonej daty uruchomienia jej w naszym kraju.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE