Kraina lodu 2 w TV 2020. Kiedy, gdzie i o której emisja?

2020-06-30 12:55 aw
Kraina lodu 2 - zdjęcia z animacji Disneya
Autor: Materiały prasowe Disney Kraina lodu 2 - zdjęcia z animacji Disneya

Pierwsza część Krainy lodu trafiła na ekrany kin w 2013 roku i z miejsca okazała się hitem. Najmłodsi widzowie błyskawicznie zakochali się w historii Anny i Elsy, a animacja stała się już w zasadzie filmem kultowym. Mimo że plany na powstanie kontynuacji zostały ogłoszone stosunkowo niedługo po premierze pierwszej części, na Krainę lodu 2 widzowie musieli poczekać aż 6 lat! Druga część filmu miała swoją premierę dopiero w listopadzie 2019.

Kraina lodu 2 w TV 2020. Kiedy, gdzie i o której emisja kultowej animacji? Fani Krainy lodu (zwłaszcza ci najmłodsi, chociaż wśród starszych widzów też nie brakuje entuzjastów tego filmu!) mogą oglądać tę bajkę bez przerwy. Niestety w Polsce na pierwsze platformy streamingowe trafiła ona dopiero po kilku miesiącach od premiery w kinach, a na emisję telewizyjną widzowie musieli poczekać jeszcze dłużej.

Kraina lodu 2 w TV 2020. Kiedy, gdzie i o której?

Jako pierwsza Krainę lodu 2 w telewizji pokaże stacja HBO. Emisja animacji została zaplanowana na niedzielę 5 lipca na godzinę 20:10. Co więcej, tego samego dnia Kraina lodu 2 zostanie udostępniona na platformie HBO GO. Powtórki w HBO jak na razie zaplanowane są na poniedziałek na godzinę 16:30, środę na godzinę 20:10, czwartek na godzinę 13:40 oraz sobotę na godziny 7:45 i 18:25.

Akcja kontynuacji filmu jest osadzona trzy lata po wydarzeniach z pierwszej części. W Arendelle panuje ład pod panowaniem Elsy, jednak królowa zaczyna słyszeć dziwny głos, który nawołuje ją z północy. Wraz z Anną, Kristoffem i Olafem postanawiają wyruszyć w drogę, aby poznać prawdę o tym, co przywołuję Elsę i odkryć prawdę o jej mocach. 

Najlepsze filmy dla dzieci - 2018, 2019, 2020 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE