Elif streszczenie odcinków 960, 961, 962, 963, 964. Asli zostaje asystentką Kerema. Tarik zleca zabójstwo Leventa

Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 960, 961, 962, 963, 964 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 960-964 odbędzie się w dniach 19-23 kwietnia. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 960, 961, 962, 963, 964. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 960-964 prezentujemy poniżej.

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Elif - odcinek 960

Birce nie może znaleźć swojego konkursowego projektu. Podejrzewa Akina, że wyrzucił jej pracę, aby pozbyć się konkurencji. Kerem postanawia zatrudnić osobistego asystenta. Niestety, żadna z kandydujących osób nie spełnia jego oczekiwań. Asli zawozi dokumenty Elif do holdingu. W wyniku pomyłki, Kerem jest przekonany, że dziewczyna przyszła na rozmowę rekrutacyjną. Choć oboje są zaskoczeni przebiegiem spotkania, Kerem postanawia zatrudnić Asli. Dziewczyna jest przekonana, że dopełniła tylko formalności w związku z przyjęciem Elif do szkoły. 

Elif - odcinek 961

Şafak bardzo przeżywa rozstanie z Jülide. Tymczasem Alev robi wszystko, żeby zrazić go do ukochanej, a jednocześnie zyskać zaufanie Jülide. Tymczasem Leman coraz bardziej przywiązuje się do Emirhana, który mieszka u niej na czas pobytu Jülide w szpitalu. Melek, Elif oraz Asli postanawiają zamieszkać razem. Podczas przenoszenia rzeczy Asli zostaje pilnie wezwana do holdingu. Na miejscu Kerem, przekonany, że Asli została zatrudniona jako jego asystentka i już pierwszego dnia nie raczyła pojawić się w pracy, nie pozostawia na niej suchej nitki, wytykając jej brak odpowiedzialności i lekceważący stosunek do pracy. Gdy wychodzi na jaw nieporozumienie, Kerem bezskutecznie próbuje załagodzić sytuację. Birce czuje się winna z powodu zaistniałej sytuacji, a ponieważ wie, że Asli chciałaby otrzymać taką pracę, postanawia ją przekonać do powtórnej rozmowy z Keremem. Kiymet robi aluzje do relacji Hümeyry i Leventa. Chociaż Hümeyra i jej ochroniarz rzeczywiście stają się sobie coraz bliżsi, Hümeyrę drażnią sugestie ciotki i postanawia traktować Leventa z większym dystansem. 

Elif - odcinek 962

Birce w towarzystwie Akina odwiedza Asli, dziewczyna nie ma pojęcia, że w tym samym domu mieszka Elif. Mimo nalegań Birce, Asli nie udaje się przekonać. W końcu do zmiany zdania skłania ją Melek. Kerem jest miło zaskoczony decyzją Asli i od razu wrzuca ją w wir pracy. Asli znakomicie wywiązuje się ze swoich nowych obowiązków. Levent informuje Hümeyrę, że wybiera się do lasu pod namiot. Chwilę po opuszczeniu przez niego rezydencji, Hümeyra dostaje list od Tarika, z którego jasno wynika, że kazał swoim ludziom zabić Leventa. Przerażona Hümeyra natychmiast wyrusza jego śladem. Przybywa na miejsce w ostatniej chwili i ratuje Leventowi życie. 

Elif - odcinek 963

Levent jest pod wrażeniem zachowania Hümeyry. Hümeyra proponuje, żeby zjedli w lesie wspólny posiłek. Cała sytuacja jeszcze bardziej ich do siebie zbliża. Rana niespodziewanie pojawia się na spotkaniu zorganizowanym przez Kerema. Dzięki pomocy Asli, Keremowi udaje się ją skompromitować w oczach wspólników i współpracowników. Melek i Elif robią Asli niespodziankę, upiększając jej nowy pokój. Kerem przekazuje Macide dokumenty stypendialne Elif. Zaabsorbowana innymi sprawami Macide podpisuje je, nie zauważając, kogo dotyczą. Tymczasem Elif dostaje paczkę z pomocami szkolnymi. Kerem opowiada w domu o swojej nowej asystentce. Parla nie potrafi ukryć zazdrości. Za namową Kiymet postanawia jednak zrobić dobrą minę do złe gry, a jednocześnie osobiście poznać dziewczynę, którą tak zachwyca się jej narzeczony. Jülide zostaje wypisana ze szpitala. Alev namawia Şafaka, żeby ją odwiedził.

Elif - odcinek 964

Safak widzi, jak Tufan wręcza Julide kwiaty. Jest zdezorientowany. Postanawia trzymać się z dala od kobiety i jej syna. Levent informuje Humeyrę, że zgłosił Tarika oraz jego ludzi na policję. Alev dalej knuje z Tufanem. Robi wszystko, by Safak zapomniał o Humeyrze. Rana grozi Asli.

NAJNOWSZE