Kozacka miłość odc. 90, 91, 92, 93, 94: Grigorij Sotnik umiera. Duniasza podejrzewa, że to Bułyga jest psychopatycznym mordercą

2021-04-12 13:26 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość odcinki 90, 91, 92, 93, 94 streszczenia. Kostiumowy serial, który zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan, można oglądać w TVP 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45. Emisja epizodów 90-94 odbędzie się w dniach 12-16 kwietnia. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Kozacka miłość odc. 90, 91, 92, 93, 94. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Kozacka miłość - odcinek 90

Korzystając z pomocy Ilji, Aliona odnajduje ojca. Ataman dowiaduje się, że jego córki nie ma w klasztorze. Idzie na policję. Tymczasem Marysia pomaga Oksanie znaleźć kryjówkę u Serafima. Ilja postanawia odkupić od Anfisy dom Skorniakowów. Wasilij proponuje, by jego żona została żywą przynętą dla maniaka. 

Kozacka miłość - odcinek 91

Ataman obwinia Serafima o zniknięcie córki. Ilia kontynuuje starania o wykupienia od Anfisy domu Skorniakowej. W mieście pojawia się Kolewanow. Próbuje naprawić stosunki z Ilią i Olgą, intrygując jednocześnie przeciw Alionie.

Kozacka miłość - odcinek 92

Kiedy Stiepan z Wasilijem doprowadzają Ignatija na policję, na Dunię napada prawdziwy maniak, jednak Gruszyn ratuje dziewczynę. Kolewanow stara się kupić dom Alony. Anfisa nie jest w stanie powściągnąć swojej chciwości. Illarion dowiaduje się od Luby, jaka naprawdę jest Marysia. Stiepan szuka Alony, żeby ją ostrzec przed maniakiem.

Kozacka miłość - odcinek 93

W potoku płynącym nieopodal stanicy kozacy znajdują topielicę i biorą ją za Oksanę. Naprawdę jednak dziewczynę ukrywa Marysia, która razem z Pietrowem urządziła tę maskaradę. Stiepan, bojąc się, że zabitą może być Alona, śpiesznie jedzie do stanicy. Kolewanow targuje się z Anfisą. Ta kradnie list, który Kolewanow otrzymał od drugiego chętnego do kupna jego domu. Dunia rozpoznaje maniaka w Bułydze, ale Wasia jej nie wierzy.

Kozacka miłość - odcinek 94

Grigorij Sotnik umiera. Nikoła czuje się odpowiedzialny za śmierć ojca. Wasilij przychodzi do mieszkania razem z nietrzeźwą Katieriną. Dziewczyna udaje się na spotkanie z Bułygą. Duniasza podejrzewa, że to właśnie Bułyga jest psychopatycznym mordercą. Marysia w dalszym ciągu pomaga Oksanie i Fiodorowi. Zabiera dziewczynę do zajazdu i prosi karczmarkę, by się nią zaopiekowała.

NAJNOWSZE