Przysięga 387, 388, 389, 390, 391: Resit walczy z Emirem w klatce. Kumru dowiaduje się, że jej siostra nie odzyska wzroku

2021-04-08 12:52 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 387, 388, 389, 390, 391 streszczenia. Rodzina Tarhunów odkrywa zniknięcie nowej opiekunki dziecka. Resit po raz kolejny proponuje Feride małżeństwo. Feride informuje Emira o śmierci jej brata. Narin odzyskuje przytomność i odkrywa smutną prawdę. Resit jedzie pod więzienie. Widzi wychodzącą Feride i jest zaskoczony, że dziewczyna wsiada do obcego samochodu. Przysięga odcinki 387-391 zostaną wyemitowane w dniach 12-16 kwietnia w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 387, 388, 389, 390, 391 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 387-391 prezentujemy poniżej.

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Przysięga - odcinek 387

Kumru jest zazdrosna widząc, jak wszyscy troszczą się o Narin. Emir wypytuje Feride o rodzinę. Narin nie chce, by ktokolwiek pomagał jej w codziennych czynnościach. Feridun namawia Emira, żeby przyjechał na walkę. Kemal szuka pomocy dla Narin za granicą. Resit walczy z Emirem w klatce. Masal pod kanapą znajduje perełkę z sukni ślubnej Narin. Resit próbuje porwać Feride.

Przysięga - odcinek 388

Emir zabiera nieprzytomną Feride do szpitala. Munevver jest przekonana, że Kumru przyczyniła się do wypadku siostry. Lekarz pozwala Feride opuścić szpital, ale stawia jeden warunek. Kemal wymyśla sposób, jak pomóc Narin poruszać się po domu. Feride spędza noc w sypialni Emira.

Przysięga - odcinek 389

Matka się domyśla, że Kumru przymierzała suknię ślubną Narin i przez to miała wypadek. Oya zauważa dziwne zachowanie Feride. Emir podejrzewa, że Feride nie czekała pod jego drzwiami całą noc. Ta szuka swojego kolczyka, który zgubiła w pokoju Emira. Oya sądzi, że Feride sypia z Emirem. Kemal ratuje Narin z basenu i omal się nie topi. Jej matka zwierza się Sehriye, że przez te wszystkie lata codziennie myślała o porzuconej córce. 

Przysięga - odcinek 390

Emir chce odnaleźć Resita. Widzi go pod domem, kiedy ten rozmawia z Feridem. Znów dochodzi do bijatyki. Ale tym razem Resit mówi, że Feride jest jego ukochaną. Matka czesze włosy Narin udając Sehriye. W tym czasie Narin zwierza się myśląc, że rozmawia z Sehriye. Kiedy dowiaduje się prawdy, jest wściekła. Kemal nie chce odwołać ślubu i kontynuuje przygotowania. Dowiaduje się też, że lekarz nie przeprowadzi operacji Narin.

Przysięga - odcinek 391

Resit szantażuje Feride. Kumru podsłuchuje rozmowę Kemala z Emirem. Sehriye zarządza przygotowania do ślubu. Munevver zobowiązuje się odprasować i odświeżyć suknię panny młodej. Feride pociesza zapłakaną Melike. Kumru znajduje dokument potwierdzający, że jej siostra nie odzyska wzroku. Melike wręcza Emirowi zieloną kopertę, którą rzekomo wysłał Resit. 

NAJNOWSZE