Kozacka miłość odc. 152, 153, 154, 155, 156: Kolewanow wymyśla intrygę, by rozdzielić Iliję od Aliony. Oksana udaje się do czarownika po truciznę

2021-08-04 10:16 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to kostiumowy serial, który zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan. Od listopada 2020 roku produkcja jest emitowana również w Polsce, gdzie cieszy się sympatią ze strony widzów. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Co wydarzy się w odcinkach 152-156, które zostaną wyemitowane w dniach 2-6.08.2021? Sprawdźcie!

Kozacka miłość odc. 152, 153, 154, 155, 156. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Elif kontra Kozacka miłość. Tak zmieniali się bohaterowie seriali na przestrzeni lat

Kozacka miłość - odcinek 152

Oksana przyczynia się do tego, że Kozacy łapią Koźmę i Srokę i przyprowadzają ich do stanicy na sąd. Fiodor każe przyprowadzić Oksanę i powoduje, że dziewczyna publicznie przyznaje się do winy. Jednocześnie Fiodor staje po stronie Oksany i oświadcza, że się z nią ożeni. Mądre przeprowadzenie dochodzenia zjednuje Fiodorowi szacunek zebranych i wdzięczność rodziców Oksany. Gawryła załamany postępkiem córki zamierza odejść ze stanicy powodując rozpacz Wiery. Stiepan z matką jadą na grób Iłlariona, przy wyjeździe z miasta zabierają stojącą tam Gruszeńkę, umówioną wcześniej w tajemnicy przez matkę Stiepana. Tymczasem do Ustiużyna przyjeżdża zdenerwowana Marysia, której niepokój podsycił Serafim. 

Kozacka miłość - odcinek 153

Olga widzi pozytywne cechy charakteru Marysi i liczy na jej przyjaźń. Bułyga, szukając sposobu na opuszczenie miasta, chowa się w powozie Anfisy. Dzięki dyplomacji Fiodora, ojciec Oksany zostaje w stanicy. Gruszeńka symuluje chorobę, żeby zostać ze Stiepanem.

Kozacka miłość - odcinek 154

Marysia, dowiaduje się, że Stiepan nie jest sam w stanicy i po kryjomu jedzie do męża. Postrzelony przez Stiepana Bułyga ucieka w step, gdzie znajduje go Ilija. Gruszeńka wyjeżdża po rozmowie z Koźmą, zostawiając Stiepanowi pożegnalny list. Fiodor przeprasza Stiepana za swoje podejrzenia. 

Kozacka miłość - odcinek 155

Nikoła obiecuje Gruszeńce, że zabierze ją do stolicy, gdzie przyrodnia siostra będzie mogła zapomnieć o nieszczęśliwej miłości. Kolewanow wymyśla intrygę, by rozdzielić Iliję od Aliony. Powierza Rogożynowi intratny interes z dala od miasta. Serafim w poszukiwaniu wnuczki trafia do zajazdu. Jest u kresu sił. Marysia pomaga rannemu Bułydze w ucieczce w zamian za obietnicę rozprawienia się z Gruszeńką.

Kozacka miłość - odcinek 156

Marysia opiekuje się chorym Serafimem, błagając, by jej nie potępiał. Stiepan dowiaduje się, że ranny Bułyga, któremu udało się zbiec przed pościgiem w step, żyje. Oksana, chcąc pozbyć się rywalki, udaje się do chaty czarownika po truciznę. Ilija zaczyna podejrzewać, że propozycja wspólnego interesu złożona przez Kolewanowa - to podstęp.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE