Lucyfer sezon 6 - o której godzinie i ile odcinków?

2021-07-27 15:12 kg
Lucyfer
Autor: Album Online/East News

Lucyfer Morningstar to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Od 2016 roku widzowie mają okazję śledzić kolejne perypetie nieziemsko przystojnego Władcy Piekieł i liczą na to, że diabeł nareszcie stworzy szczęśliwy związek z detektyw Decker. Pod koniec maja 2021 roku premierę miała druga część piątego sezonu serialu. Okazuje się, że zaledwie kilka miesięcy później, 10 września, na Netfliksie pojawi się szósta, finałowa odsłona hitu. O której godzinie premiera? Ile odcinków?

Lucyfer sezon 6 - o której godzinie i ile odcinków? Za nami druga część piątego sezonu Lucyfera. Trzeba przyznać, że była to jedna z najbardziej emocjonujących odsłon popularnego serialu. Widzowie pożegnali Dana, byłego męża Chloe oraz ojca Trixie, który zginął podczas służby. Maze nareszcie odważyła się kochać i stworzyła gorący związek z Eve. Z kolei Lucyfer stoczył bitwę z bratem, podczas której zwyciężył i... został Bogiem! Już wkrótce widzowie będą mieli okazję obejrzeć ostatni sezon przygód Morningstara. O której godzinie premiera szóstego sezonu?

Elif kontra Kozacka miłość. Tak zmieniali się bohaterowie seriali na przestrzeni lat

Lucyfer sezon 6 - o której godzinie i ile odcinków?

Wielkimi krokami zbliża się koniec Lucyfera! Już 10 września 2021 roku na Netfliksie zadebiutuje szósty, finałowy sezon produkcji, który składać się będzie z 10 odcinków. Najpewniej wszystkie nowe epizody pojawią się na platformie o godzinie 9:00. Wiadomo już, że nowy sezon będzie niezwykle wzruszający. Akcja rozgrywać się będzie kilka miesięcy po wydarzeniach z ostatniego odcinka piątej odsłony. 

Związek Lucyfera i Chloe napotka kolejne przeszkody, Lucyfer będzie musiał odnaleźć się w nowej, boskiej roli, a w obsadzie serialu nie zabraknie zupełnie nowych postaci. Brianna Hildebrand zagra zbuntowaną anielicę, natomiast Merrin Dungey wcieli się w Sonyę, która nawiąże niezwykłą więź z Amenadielem. Co jeszcze wydarzy się w finale hitu? O tym przekonamy się już 10 września 2021 roku.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE