Kozacka miłość odc. 147, 148, 149, 150, 151: Sofia robi wszystko, żeby Gruszeńka i Stiepan zbliżyli się do siebie. Kwitnie przyjaźń Tichona z Siemionem

2021-07-22 10:11 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to kostiumowy serial, który zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan. Od listopada 2020 roku produkcja jest emitowana również w Polsce, gdzie cieszy się sympatią ze strony widzów. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Co wydarzy się w odcinkach 147-151, które zostaną wyemitowane w dniach 26-30.07.2021? Sprawdźcie!

Kozacka miłość odc. 147, 148, 149, 150, 151. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27

Kozacka miłość - odcinek 147

Aliona ma dosyć zazdrości męża i proponuje mu rozwód. Timofiej usiłuje namówić Koźmę, by zamienił wygodne życie w stanicy na wolność. Serafim przypomina Marysi o obietnicy. Miała spowodować, by Nikoła wyjechał z miasta. Timofiej Sroka opuszcza stanicę. Na drogę dostaje od Oksany worek z jedzeniem. Na jego dnie znajduje pieniądze. Gruszeńka zamierza wyjechać do Ustiużyna, by spotkać się z Nikołą. Anfisa kategorycznie nie zgadza się na wyjazd. 

Kozacka miłość - odcinek 148

Oksana oskarża Timofieja Srokę o kradzież pieniędzy ze stanicy. Nocą Kozacy organizują obławę, by schwytać złodzieja. Fiodor odbiera pieniądze od Timofieja i wypuszcza go w przekonaniu, że to Oksana wymyśliła sprytny plan. Nikoła zarzuca bratu, że zlitował się nad przestępcą. Olga staje w obronie Fiodora. Intryga wymyślona przez Kolewanowa zawodzi: Ilia i Aliona jadą razem do Ustiużyna. 

Kozacka miłość - odcinek 149

Fiodor gotów jest odmówić przyjęcia funkcji atamana, jednakże zmienia zdanie, przychylając się do prośby Kozaków. Olga obawia się swojego uczucia do Fiodora. Cieszy się, że wraz z mężem wyjeżdżają ze stanicy. Koźma poszukuje Timofieja, nie bacząc na to, że maniak z dokumentami Koźmy nadal pozostaje na wolności. Siemion wraca skruszony do Tichona i przynosi skradzione pieniądze. 

Kozacka miłość - odcinek 150

Sroka opuszcza stanicę, ale jest podejrzany o kradzież pieniędzy. Niezawodny Koźma stara się mu pomóc. Próbuje rozmówić się z Oksaną, która podrzuciła pieniądze Sroce. Kwitnie przyjaźń Tichona z Siemionem. Bułyga spotyka Gruszeńkę, towarzyszy jej w drodze przez miasto, celowo prowadzi ją przez ustronny park, ale szczęśliwie dziewczynie udaje się uciec oprawcy. Gdy trafia do domu Gruszynów, zastaje tam Olgę. 

Kozacka miłość - odcinek 151

Marfusza proponuje swojemu mężowi, żeby wyznał Tichonowi całą prawdę i poprosił o wybaczenie. Anton się zgadza i małżonkowie idą razem do Skorniakowów, a Tichon wspaniałomyślnie wybacza Antonowi jego postępek. Potem za zgodą Aliony dzieli odzyskane pieniądze pomiędzy Muchą i Siemionem. Nikoła przyprowadza Gruszeńkę na posterunek w celu złożenia zeznań w sprawie Bułygi, a następnie zaprowadza do domu Gruszynów. Olga jawnie nie akceptuje nowego członka rodziny i między dziewczętami dochodzi do spięć, a potem z tego powodu do sprzeczki między małżonkami. Sofia widząc, że Gruszeńka jest zakochana w jej synu, a Stiepan jest nieszczęśliwy w małżeństwie, robi wszystko, żeby ich zbliżyć do siebie. Stiepan jednak zdecydowanie odrzuca uczucie dziewczyny. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE