Promyk nadziei streszczenie odcinków 73, 74, 75, 76, 77. Suhejla oznajmia Omerowi, że jest z nim w ciąży. Mężczyzna zgadza się na ślub

2021-07-22 9:43 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Promyk nadziei odc. 73, 74, 75, 76, 77 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 26-30 lipca w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl

Promyk nadziei odc. 73, 74, 75, 76, 77 streszczenie. Serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia. Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27

Promyk nadziei - odcinek 73

Omer mówi matce, że nie ożeni się z Suhejlą. Suhejla szantażuje Neslihan, zapewniając sobie jej pomoc. Do domu Ipek przybywa Gondża, jej rzekoma córka. Suhejla oznajmia Omerowi, że jest z nim w ciąży. Filiz i Ahmet mają się zaręczyć.

Promyk nadziei - odcinek 74

By wzbudzić zazdrość Halila, Filiz postanawia zaręczyć się z Ahmetem. Neslihan stwierdza, że jest w ciąży. Gondża kradnie pieniądze z portfela Mehmeta. Suhejla szantażuje Omera, że przeprowadzi aborcję.

Promyk nadziei - odcinek 75

Gondża zręcznymi kłamstwami obarcza winą za kradzież pieniędzy Bahar. Omer wierzy, że Suhejla jest z nim w ciąży. Szantażowany zgadza się na ślub. Trwają przygotowania do zaręczyn Ahmeta i Filiz.

Promyk nadziei - odcinek 76

Gondzia daje Bahar do zrozumienia, że jest ważniejsza. Odbywa się ceremonia zaręczyn Ahmeta z Filiz. Selma nadal jest pewna, że Halil kiedyś ożeni się z Filiz. Bahar słyszy, jak Halil i Neslihan rozmawiają o tym, że to ona jest prawdziwą córką Ipek. Mówi o tym Ipek.

Promyk nadziei - odcinek 77

Suhejla oznajmia rodzinie, że wychodzi za Omera i że jest w ciąży. Rodzina przeżywa szok. Umierający Hasan mówi Omerowi, że zabójstwo Kadira zlecił Mahmut. Ipek dostaje wynik badania DNA, ale boi się otworzyć koperty. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE