Kozacka miłość i Stepowa miłość - co łączy te dwa seriale TVP?

2022-01-25 16:37 Adrian Rybak
Stepowa miłość
Autor: materiały prasowe TVP

Stepowa miłość to nowy serial, który będzie można oglądać na antenie TVP2. Produkcja zastąpi hitową Kozacką miłość. Fani serialu są zawiedzeni tym, że ich ulubiona produkcja już się kończy, dlatego postanowiliśmy zdradzić, co łączy go ze Stepową miłością. Mają więcej ze sobą wspólnego niż mogłoby się wydawać!

Serial Kozacka miłość to aktualnie jedna z najchętniej oglądanych pozycji w polskiej telewizji. Produkcja z Rosji i Ukraina zachwyciła widzów TVP, a więc nic dziwnego, że są oni zawiedzeni tym, że zbliża się ostatni odcinek. Zapewne większość widzów Kozackiej miłości dowiedziała się już, że nowym serialem w tym paśmie TVP2 będzie Stepowa miłość. Wiele osób jednak nie jest przekonanych do tej propozycji i uważa, że będzie gorsza od poprzednika. Dla tych osób mamy jednak zaskakującą informację. Oba seriale łączy więcej niż może im się wydawać i jest duże prawdopodobieństwo, że Stepowa miłość też przypadnie im do gustu. Co łączy obie produkcje?

Stepowa miłość - powtórki. Kiedy i gdzie oglądać w TV i ONLINE?

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Kozacka miłość i Stepowa miłość - podobieństwa

Nowa propozycja TVP utrzymana jest w podobnym klimacie do Kozackiej miłości, ponieważ również jest to ludowa historia ze wschodu Europy. To jednak nie wszystko. Stepowa miłość to po prostu kontynuacja Kozackiej miłości! Oznacza to, że widzowie zobaczą dalsze losy wielu bohaterów, w tym głównej postaci Marysi.

Stepowa miłość - obsada. Aktorzy i bohaterowie - kto jest kim?

Stepowa miłość - o czym jest?

Głównym bohaterem jest Altan Bey. Janczar na początku służy synowi ambasadora Turcji w Rosji, lecz później dzięki poznaniu Marysi Sotnik - młodej kozaczki, którą miał za zadanie porwać, dowiaduje się, że istnieje inne życie, w którym nie ma janczarskich stereotypów. Mężczyzna i kobieta zakochują się w sobie i pragną ukryć się przed wszystkimi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE