Stepowa miłość - powtórki. Kiedy i gdzie oglądać w TV i ONLINE?

2022-01-27 9:28 Adrian Rybak
Stepowa miłość
Autor: materiały TVP

Stepowa miłość to nowy serial, który będzie można oglądać na antenie TVP2. Produkcja zastąpi hitową Kozacka miłość i podobnie jak poprzednik, będzie propozycją z Rosji i Ukrainy. Jedną z najważniejszą kwestii są godziny emisji. Niektórzy zastanawiają się, czy będą powtórki w telewizji i internecie. Postanowiliśmy to sprawdzić.

Powtórki Stepowej miłości to coś, co interesuje wielu fanów seriali, które można oglądać w Telewizji Polskiej. Stepowa miłość ma zachwycić wszystkich, którzy z wypiekami na twarzy śledzili serial Kozacka miłość. Nowa propozycja TVP utrzymana jest w podobnym klimacie. Wiadomo już, że premiera odbędzie się na antenie Telewizyjnej Dwójki już w środę 26 stycznia 2022 roku o godzinie 18:45. Później serial ma być emitowany od poniedziałku do piątku o tej samej godzinie i w tej samej stacji. Niestety, są osoby, które nie będą mogły śledzić premierowej emisji i dlatego zastanawiają się, co z powtórkami. Niżej wyjaśniamy, kiedy i jak oglądać odcinki Stepowej miłości.

Stepowa miłość - obsada. Aktorzy i bohaterowie - kto jest kim?

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Stepowa miłość - powtórki. Kiedy i gdzie oglądać?

Dla wszystkich osób, które nie będą mogły oglądać serialu od poniedziałku do piątku o 18:45, mamy dobrą wiadomość. Telewizja Polska przewidziała powtórki. Każdy odcinek będzie miał powtórkową emisję kolejnego dnia o 13:35 w TVP2. W przypadku odcinków piątkowych, powtórka będzie w poniedziałek. Stepową miłość będzie można oglądać też online za pośrednictwem TVP VOD.

Stepowa miłość - o czym jest?

Głównym bohaterem jest Altan Bey. Janczar na początku służy synowi ambasadora Turcji w Rosji, lecz później dzięki poznaniu Marysi Sotnik - młodej kozaczki, którą miał za zadanie porwać, dowiaduje się, że istnieje inne życie, w którym nie ma janczarskich stereotypów. Mężczyzna i kobieta zakochują się w sobie i pragną ukryć się przed wszystkimi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE