metamorfoza

Klaudia z "Top Model" zaskoczyła metamorfozą. "Ślicznie i z klasą"

2024-06-17 16:17

Klaudia Nieścior to zwyciężczyni 11. edycji "Top Model". Na swoim Instagramie chętnie pokazuje życie prywatne i zawodowe. Wszystko wskazuje na to, że po wygranej w programie nie zwolniła tempa i godnie reprezentuje stanowisko "supermodelki". Całkiem niedawno pochwaliła się metamorfozą.

Klaudia Nieścior podbiła modową i wybiegową scenę w Polsce. Klaudia zmiażdżyła konkurencję i została laureatką 11. edycji "Top Model". Widzów i uczestników przyciągnął do niej nie tylko wygląd, ale i charakter. Ta niezwykle charyzmatyczna i pogodna dziewczyna przeszła niebywałą metamorfozę! Oto jak wygląda teraz. Po "starej" Klaudii nie ma już śladu! Nie zabrakło również komentarzy internautów, którzy wydają się być zgodni, co do przemiany Klaudii Nieścior. To cięcie będzie być może hitem sezonu, a modelka wyznaczyła właśnie nowe trendy. W tej sytuacji sprawdza się również powiedzenie, że "ładnemu we wszystkim ładnie".

Zwycięzcy "Top model". Wygrana w programie otworzyła im drzwi do kariery w branży. Kto z nich wykorzystał szansę?

Klaudia z "Top Model" przeszła metamorfozę

Najpierw wiele osób zarzucało Klaudii, że nie jest prawdziwą sobą i nie reprezentuje prawdziwego piękna. Wszystko sprowadzało się do tego, że modelka miała powiększone usta. Całkiem niedawno postanowiła je rozpuścić i przybrać nieco bardziej naturalny look. Nutką szaleństwa i charyzmy, którą niepodważalnie Klaudia posiada, jest modna aktualnie koloryzacja włosów. Wśród burzy jej brązowych fal, wyłania się delikatna grzywka, która podkreśla jej urodę i swobodnie obada z przodu twarzy. Trzeba przyznać, że ta metamorfoza robi wrażenie! Jej przemianę docenili internauci. "Ślicznie", "Przepiękna", "Coraz piękniejsza", "Piękne włosy", "Pięknie wyglądasz", "Ślicznie i z klasą", "Zmiana na lepsze", "Dużo lepiej, wyglądasz ekstra! Pasuje ci taka długość i przede wszystkim kolor!", "Pięknie , o wiele lepiej jak przy twarzy masz ciemny kolor", "Zmiana bardzo na plus!" - czytamy w komentarzach na Instagramie. Wszystko wskazuje na to, że metamorfoza Klaudii przypadła niemal wszystkim, do gustu.

Zwyciężczyni "Top Model" w hicie Michała Szczygła. Czy to początek muzycznej kariery?

Olga Król przeszła w Top Model nieudaną metamorfozę. Teraz jest długowłosą pięknością!