Klaudia Nieścior

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@klaudianiescior Klaudia Nieścior zaśpiewała numer Michała Szczygła "Adrenalina"

Celebryci

Zwyciężczyni "Top Model" w hicie Michała Szczygła. Czy to początek muzycznej kariery?

2024-01-19 12:41

Klaudia Nieścior zaskoczyła swoich fanów na Instagramie muzycznymi umiejętnościami. Zaprezentowała się followersom w numerze "Adrenalina" Michała Szczygła. Jej wersja spodobała się internautom, którzy wyrazili swój zachwyt zamieszczając wiele pozytywnych komentarzy pod nagraniem. Czy zwyciężczyźni "Top Model" zamierza rozpocząć muzyczną karierę?

Klaudia Nieścior dała się poznać, jako rezolutna, pracowita i bardzo utalentowana modelka. Dzięki swojej ciężkiej pracy i uznaniu jurorów "Top Model" dotarłać na sam szczyt, deklasując rywali w walce o pierwsze miejsce w programie. Telewizyjne show otworzyło jej drzwi do wielkiej kariery, a w mediach społecznościowych możemy zobaczyć, że Klaudia nie próżnuje i bierze udział w licznych sesjach zdjęciowych. Niedawno odważyła się również na kolejny ruch w stronę spełniania swoich marzeń.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Uczestniczka "Top Model" zdradza kulisy powstawania programu. Wiele rzeczy zaskakuje

W jakie TEORIE SPISKOWE wierzycie? | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

Modelka ma szanse podbić branżę muzyczną?

Klaudia Nieścior na bieżąco dzieli się ze swoimi followersami ciekawostkami ze swojego życia zawodowego i osobistego. Gwiazda "Top Model" zdecydowała się opublikować nagranie, na którym widzimy ją w zupełnie nowej roli. Modelka postanowiła nagrać cover piosenki "Adrenalina" Michała Szczygła i z dumą podzieliła się nim w sieci. Kobieca wersja tego utwory brzmi uroczo, co zauważyli jej fani, pozytywnie komentując muzyczne umiejętności Klaudii.

Bo w życiu przecież potrzebna jest adrenalina. Musi się dziać i już. No i wiadomo lecimy na szczyt! A wy w jaki sposób dostarczanie sobie adrenaliny? - zapytała swoich fanów na Instagramie.

Jak Wam się podoba takie wykonanie tego radiowego hitu?

Choć Klaudia nie zdradziła, czy zamierza podbijać branżę muzyczną, jednak życzymy jej wielu sukcesów na każdym polu.